Samazina kientu pieņemšanas laiku

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Gulbenes nodaļa ar 1.oktobri piektdienās klientus pieņems tikai līdz pulksten 15.00.

"Darbinieki piektdienās strādās līdz pulksten 17.00. Šajā dienā par divām stundām samazinājām klientu pieņemšanas laiku tāpēc, ka darbiniekiem neatliek laika mācībām. Mūsu darbā nemitīgi saņemam jaunas norādes, likumus, ne vienmēr tie ir individuāli izprotami, tāpēc sanākam kopā un apgūstam jauno. Arī līdz šim to darījām, bet vienmēr kādam darbiniekam bija nodarbības jāpārtrauc, lai apkalpotu klientus. Šāda kārtība, ka piektdienās klientus pieņem tikai līdz pulksten 15.00, ir arī citās aģentūras rajonu nodaļās," informē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Gulbenes nodaļas vadītāja Ērika Andževa.

 

Katru dienu nodaļa sāk darbu pulksten 8.30, bet klienti netiek atraidīti arī tad, ja viņi pēc palīdzības vēršas jau 8.00.

 

Ē.Andževa stāsta, ka visas dienas, izņemot brīvdienas un svētku dienas, apmeklētājus pieņem bez pusdienu pārtraukuma. Pirmdienās viņi nodaļā var saņemt pakalpojumus līdz pulksten 18.00, bet otrdienās, trešdienās, ceturtdienās - līdz pulksten 17.00.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas