Sanāksmē pulcējas ģimenes ārsti

Gulbenes novada sociālajā dienestā 3.septembrī uz otro Gulbenes novada ģimenes ārstu sanāksmi šogad pulcējās ne tikai ģimenes ārsti, bet arī Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska, SIA "Marmed" pārstāves Māra Rožlapa un Aelita Beinaroviča, Gulbenes novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs un sociālā dienesta speciālisti. Par to Gulbenes novada mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Viņa stāsta, ka SIA „Marmed” pārstāves sanāksmes dalībniekus iepazīstināja ar piedāvātajiem pakalpojumiem, iestādes darbību, iespējamo sadarbību ar ģimenes ārstiem, kā arī uzklausīja viņu ierosinājumus un ieteikumus. Savukārt Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska informēja par sadarbību ar Veselības ministriju, kas izstrādā jaunu veselības aprūpes programmu, par 13 ģimenes ārstu kvalitātes kritērijiem un par manipulāciju tarifu pārskatīšanu.

„Mums ir ļoti stingri apsolīts, ka ar 2015.gada 1.janvāri no noteikumiem būs izņemts punkts par to, ka pacienti, kuri trīs gadus nebūs parādījušies pie sava ģimenes ārsta, viņu esamību pie ģimenes ārsta sistēmā apturēs, un ģimenes ārstam par viņiem nemaksās kapitācijas naudu. Jāņem vērā, ka no nākamā gada 1.janvāra arī bērna medicīniskā karte būs vienkāršota. Tā ir nepieciešama bērnam, uzsākot apmeklēt kādu izglītības iestādi,” norāda L.Kozlovska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas