Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda balvu 8

Pasākumā “Nebridis nezināsi, cik dziļš”, kas  notika Rīgā, kultūras pilī "Ziemelblāzma", Borisa un Ināras Teterevu fonds apbalvoja labākos Latvijas labdarības un brīvprātīgā darba veicējus – biedrību un nodibinājumu pārstāvjus no visas Latvijas. Par veikumu darbā ar bērniem un jauniešiem, norūdot viņus sportiskās un veselīga dzīvesveida aktivitātēs balvu saņēma arī biedrība „FB Gulbene” un valdes loceklis Arnis Martusevičs. Par to informē MRS grupa/Borisa un Ināras Teterevu fonda speciāliste Inga Vasiļjeva.

“Ikdienas darbs, kuru visos Latvijas novados šogad veic fonda atbalstītās 170 organizācijas un to 7500 brīvprātīgie, ir patiess sirds darbs. Kopumā šie cilvēki ir ziedojuši 750 000 darba stundu. Šādu apjomu viens brīvprātīgais spētu paveikt 375 gados un tā apmaksai būtu nepieciešami vismaz 2,8 miljoni latu. Mēs īpaši godinām tās organizācijas un to vadītājus un brīvprātīgos, kuri ar savu darbošanos sniedz piemēru un iedvesmu citiem,” akcentē Borisa un Ināras Teterevu fonda direktors Mareks Indriksons.

„Nebridis nezināsi, cik dziļš” pulcināja vairāk kā 550 brīvprātīgā darba veicējus no visiem Latvijas reģioniem, kas savu laiku ziedo darbam māmiņu, pilsētu un lauku senioru atbalsta, dzīvnieku aizsardzības, kultūras un vietējo kopienu attīstības un citu jomu organizācijās.

Pasākumā brīvprātīgajiem muzicēja Ieva Parša, Ieva Kerēvica, Emīls Kivlenieks un Xylem Trio (Raimonds Petrauskis, Oskars Petrauskis un Rihards Zaļupe).

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ruupss

Lai cik riebīgs reizēm viņš arī nebūtu, par futbola attīstības veicināšanu Gulbenē viņš tiešām ir pelnījis šāda veida balvas

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 13:32

Zoss

Domāju, ka viņa darbošanās nes lielāku ļaunumu, nekā labumu. Tur jau vairāk jāsaka paldies tieši bezdarbniekiem (it kā brīvprātīgajiem), nevis.... Kā saka -spožums un posts.

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 13:42

sos

Glupam putnam glupa runa! Tu pat nezini par ko tiek runāts!

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 14:53

Jaukā...

Paldies!!!!Prieks ,ka ir apkārt tādi cilvēki,kas rūpējās par mūsu bērnu labklājību!!!Lai veicās!!!

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 14:36

Gausais

Par futbolu viņš tiešām ceļas un krīt. Bet par ko šitā balva?- īsti nesapratu. Kā ļaunuma nesēju arī viņu neuztveru. Nu droši vien, ka kaut ko jau pelnijis bija.

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 14:38

aleluja

Priecājamies, nelaimīgie! Priecājamies, skaudīgie! Priecājamies, ubagi, miljonāri, veselie un kropļi! Priecājamies, gudrie un lēnprātīgie! Dievs nav aizmirsis arī mūsu līdzcilvēku. Un kurš gan no mums ir bez trūkumiem? Iepretim Dieva vienpiedzimušajam dēlam mums katram ir ne tikai viens, bet daudzi trūkumi, ar kuriem mēs nereti cīkstāmies un ne jau vienmēr tos uzvaram, jo neesam Dieva dēli, bet esam vien grēcīgi ļautiņi. Un vispār, kā teicis Hānberga kungs, "varēja būt vēl sliktāk". Pateiksimies Dievam visā pazemībā un lēnprātībā par to, ko Viņš devis mums un mūsu līdzcilvēkiem! Aleluja!

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 17:25

sienadrudzis

Pelnījis-par to,ka par savu lietu spēj krist un celties,sadegt un atkal celties.Apsveicu.

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 19:13

Nikolajs

liels paldies martusēvičam un bijušajam FB Gulbene trenerim lajukam par dalību sarunāto spēļu totalizātorā , kad vēl Gulbene turējās virslīgā, sevišķs paldies martusēvičam par barona stādīto 100. gadīgo ozolu izzāģēšanu stadiona mālā, kur tie nevienu nevarēja apdraudēt

pirms 5 gadiem, 2013.12.04 12:20

Vietējās ziņas