Saņem brīdinājumu par pudeļu dedzināšanu 5

Novembrī Gulbenes novada domes Administratīvā komisija izskatīja vairākas administratīvo pārkāpumu lietas.

Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Bogdans stāsta, ka kādā pagastā iedzīvotājs dedzinājis plastmasas pudeles un no apkārtējiem iedzīvotājiem par šo faktu tika saņemta sūdzība. Tā kā šāda veida pārkāpums šim cilvēkam tika konstatēts pirmo reizi, viņam tika izteikts brīdinājums.

 

"Plastmasas izstrādājumus dedzināt ugunskurā nedrīkst. Šai konkrētajai personai bija noslēgts arī līgums ar "Albu". Iespējams, lai būtu mazāk jāmaksā, viņš nolēma plastmasas pudeles dedzināt, bet šo pudeļu nebija daudz," saka M.Bogdans un piebilst, ka savu vainu notikušajā pārkāpumā viņš atzina.
Tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas, ka kāds pilngadīgais iesaistījis nepilngadīgo alkoholisko dzērienu lietošanā. Šajā gadījumā administratīvā komisija pieņēma lēmumu par administratīvās lietvedības izbeigšanu un izteica mutvārdu aizrādījumu.


Kārtējo reizi tika izskatīta arī lieta, kad nepilngadīgais ir lietojis alkoholu. Viņš sodīts ar desmit latus lielu soda naudu.


Administratīvā komisija izskatīja arī lietu par dzīvnieku turēšanas prasību pārkāpšanu. M.Bogdans stāsta, ka šajā gadījumā laukos suņi brīvi klaiņojuši un savā starpā kodušies. Viena suņa saimnieks ir sodīts ar desmit latus lielu soda naudu, jo ir pierādīts, ka viņa suns pirmais uzbrucis. Un šāds dzīvnieku turēšanas prasību pārkāpums konkrētajam suņa saimniekam konstatēts jau atkārtoti gada laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Jautājums

Nu lūk. Administratīvajai komisijai jautājums, ko izskaidrot, un tad sodīt. Gaidam no raksta autores turpinājumu šajā lietā.

pirms 8 gadiem, 2012.12.03 14:50

Значит будем по кустам бросать продолжать? В следующий раз соседи пожалуются на дым из трубы, так что теперь и печь топить будет нельзя?

pirms 8 gadiem, 2012.11.30 23:49

dedzinātājs

Dedzinu un dedzināšu !!! Un starp citu,nav aizliegts dedzināt - ja vien tas netraucē citus.

pirms 8 gadiem, 2012.11.30 20:13

Ha

Viens teātris ,dedzināt nedrīkst ,laukos plastmasai nav konteineru,izmest mežā nedrīkst ,bet sodu uzlikt par šo visu drīkst ,lai cilvēks tiktu pazemots,kaunināts un vēl tiktu parādnieku sarakstos par nenomaksatu sodu pie tiesu izpilditājiem,jo lūk dedzināja pudeles,saprastu pilsētā vēl ,bet laukos.

pirms 8 gadiem, 2012.11.30 15:30

Jautājums

Vai slēdzot līgumu ar Albu laiku teritorijā ir pieejama škiroto atkritumu nodošana bez maksas? Cik lielā mērā novada lēmumi ir (vai ir) saistoši Albai?

pirms 8 gadiem, 2012.11.30 14:19

Vietējās ziņas