Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem Edvīna Samuļa izcilības stipendijas

Sarīkojumā, kas 19.aprīlī  notika Latvijas Bankā, Edvīna Samuļa izcilības stipendiju saņēma 20 izcilnieki no dažādiem Latvijas novadiem, tostarp Latvijas Universitātes 3.kursa students Andris Locāns un Banku augstskolas 3.kursa studente Ina Skulte no Gulbenes novada. Par to informē Nodibinājuma „Vītolu fonds” valdes priekšsēdētāja Vita Diķe.

Viņa stāsta, ka stipendiāti ir no Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes, Rīgas Tehniskā universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Liepājas Universitātes, Rīgas Stradiņu universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Vidzemes Augstskolas un Banku Augstskolas. Tie ir topošie skolotāji, datorzinību speciālisti, finanšu speciālisti, pārtikas tehnologi, fizioterapeiti, filologi, biologi un fiziķi.

Edvīna Samuļa stipendijas septiņos gados saņēmuši 254 studenti, kopā šim mērķim ziedojis vairāk kā 130 000 eiro.

Sarīkojuma laikā jauniešiem bija iespēja apskatīt Latvijas Bankas apmeklētāju centru "Naudas pasaule" vadītāja Jāņa Motivāna vadībā. Pēc interesantās ekskursijas, ziedotājs Edvīns Samulis aicināja stipendiātus uz svētku pusdienām. Pēc sarīkojuma, stipendiāti dalījās savās sajūtās.

Edvīns Samulis, ekonomikas zinātņu doktors, pats allaž ir bijis izcils savā jomā un nu augstu novērtē stipendiātu centību un sasniegumus. Viņš bijis ilggadējs vadošs darbinieks a/s ,,LODE”, a/s ,,Latvijas Unibanka”, Rīgas pilsētas pašvaldībā. Daudzpusīgās zināšanas ļāvušas Edvīnam Samulim kļūt par veiksmīgu uzņēmēju, šobrīd viņš ir Banku augstskolas goda profesors, vairāku SIA valdes loceklis, bet galvenokārt - mecenāts, labdaris, talantīgu jauniešu atbalstītājs. Ziedotājs sadarbībā ar Vītolu fondu jau kopš 2007. gada piešķir stipendijas.

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas