Saņem Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas apbalvojumus

Valmierā vakar notika svinīgs pasākums, kas veltīts Latvijas proklamēšanas 90.gadadienai un Valsts policijas 90.gadadienai.

Svinīgajā sanāksmē ar Iekšlietu ministrijas Goda zīmi, Goda rakstiem un pateicībām, kā arī Valsts policijas krūšu nozīmi "Par cītību policijā", Goda rakstiem un pateicībām tika apbalvoti labākie Vidzemes reģiona policijas darbinieki, kā arī pašvaldību un citu institūciju pārstāvji, kuri snieguši atbalstu Valsts policijas uzdevumu realizācijā, informē Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa.


Starp apbalvotajiem ir arī gulbenieši. Ar Iekšlietu ministrijas Goda zīmi tika apbalvots Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Kriminālpolicijas biroja priekšnieks pulkvežleitnants Ilmārs Ginevičs. Iekšlietu ministrijas Goda rakstu saņēma Gulbenes rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas biroja 3.nodaļas priekšniece pulkvežleitnante Tatjana Misjurova, savukārt ministrijas pateicību saņēma Gulbenes rajona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja 1.nodaļas priekšnieks kapteinis Ivars Ļebedevs. Valsts policijas Goda rakstu saņēma Gulbenes rajona padomes pedagoģiski psiholoģiskās palīdzības centra vadītāja Inese Stradiņa un Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs.


I.Ginevičs skaidro, ka Gulbenes policijas darbinieki sakarā ar to, ka ir jāpilda dienesta pienākumi, svinīgajā pasākumā Valmierā ceturtdien nepiedalījās, tādēļ apbalvojumus viņi pagaidām arī nav saņēmuši, tomēr viņš cer, ka drīzumā apbalvojumi tomēr nonāks Gulbenē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas