Saņem Lauku atbalsta dienesta augstāko apbalvojumu 5

Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Saulcerīte Indričeva 6. aprīlī saņēma Lauku atbalsta dienesta augstāko apbalvojumu – medaļu par izcilu darba kvalitāti un profesionalitāti. Nozīmīgajā notikumā S.Indričevu sveica arī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs, informē  Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Gunta Kalmane.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

???

Kas varētu būt šis kungs līdzās Saulcerītei?

pirms 3 gadiem, 2018.04.11 16:16

?!!atbilde

Es kā lauksaimnieks neesmu izjutis pilnīgi neko no viņas puses. Ko viņa mums labu izdarījusi? Par ko izsniedz tādus nopietnus apbalvojumus? Lūdzu konkrētus darbus,ko viņa darījusi,lai mēs varam redzēt,novērtēt. Varbūt tādu apbalvojumu piešķirt kādai ğimenei,kam ir lauku mājiņa,zeme ,kur visu izaudzē priekš sevis un lopiņi. Lūk,tā ir tāda varonība uz šodienu. Kas nav iestaigājuši ceļu pēc pabalstiem. Kas nezin ne pusi notā,ko zin bezdarbnieki,kas viņiem pienākas. Tikai nepienākas strādāt.

pirms 3 gadiem, 2018.04.12 10:15

lauksaimnieks

Galvenais jau ir skaisti runāt! Atsēd savas stundas, paklačojas kafiju dzerot un brauc mājās. Rezultātā laba alga, prēmijas un vēl apbalvojumi! No lauksaimniecības nesaprot galīgi neko!

pirms 3 gadiem, 2018.04.12 10:47

Vietējās ziņas