Saņem ministrijas Atzinības rakstus

Šodien - valsts proklamēšanas 93.gadadienas priekšvakarā - zemkopības ministre Laimdota Straujuma 37 nozares pārstāvjiem par sasniegumiem lauksaimniecībā pasniedza Zemkopības ministrijas Atzinības rakstus. Starp apbalvotajiem ir arī Gulbenes novada lauksaimnieki.

Ar ministrijas Atzinības rakstu ir novērtēti vairāki Lauku atbalsta dienesta speciālisti. Starp viņiem ir arī Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja Marija Krēsliņa.

 

Ar Atzinības rakstu apbalvots arī Tirzas pagasta zemnieku saimniecības "Lejas Zosēni" īpašnieks Jānis Jēgers. Viņa saimniecība šogad svin desmito pastāvēšanas gadadienu. Pirmajā jauno lauksaimnieku konkursā "Senču aicinājums" Jānis saņēmis balvu nominācijā par prasmīgu un tālredzīgu saimniekošanu. Saimniecība apstrādā 560 hektārus zemes un gādā par vairāk nekā 120 liellopiem.

 

Apbalvota arī Līgo pagasta zemnieku saimniecības "Vanagi" saimniece Ņina Mavrina, kura veiksmīgi atjauno kādreizējā kolhoza liellopu kompleksa korpusus un nodarbojas ar piena lopkopību.

 

Atzinības raksti tiek pasniegti par jaunu tehnoloģiju ieviešanu, radošu un organizatorisku ieguldījumu nozīmīgos pasākumos un apzinīgi pildītiem amata pienākumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas