Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem Pateicības rakstu 4

Gulbenes novada valsts ģimnāzija ir saņēmusi Rīgas Stradiņa universitātes rektora, profesora Jāņa Gardovska Pateicības rakstu.

Rīgas Stradiņa universitāte izsaka pateicību Gulbenes novada valsts ģimnāzijas kolektīvam par kvalitatīvas vispārējās vidējās izglītības nodrošināšanu un sekmīgu absolventu sagatavošanu studijām. Rīgas Stradiņa universitātē šogad mācības uzsāka trīs ģimnāzijas absolventes - Zinta Guoba Fizioterapijas nodaļā, Gita Dambrova Medicīnas nodaļā, Eva Ruļova Māszinību nodaļā.

 

Ģimnāzijas direktore Lidija Ķeķere stāsta, ka pateicības par saviem absolventiem skola saņem regulāri gan no Rīgas Stradiņa universitātes, gan Rīgas Tehniskās universitātes, gan Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes dekāna, ja konkrētajā gadā ģimnāzisti uzsāk studijas vai beidz augstskolu ar izcilību vai augstiem mācību sasniegumiem. Piemēram, skola ir saņēmusi pateicību no Latvijas Universitātes par ģimnāzijas absolventiem Andri Liedskalniņu un Māri Elsiņu, bet no Rīgas Tehniskās Universitātes par Santu Buliņu un Lauru Stradiņu.

 

"Šādas pateicības ir patiess gandarījums un apliecinājums mūsu skolas pedagogu darbam, skolas statusam kā Valsts ģimnāzijai," uzsver L.Ķeķere.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Varbūt vienkārši jāraksta par būtiskām lietām, nevis par katru sīkumu. Taisnība - augstskolas katru rudeni izsūta skolām šos rakstus, pieklājīgs žests. Tad jau katru rudeni jāievieto skolu saraksts, kam un kas atsūtīts.

pirms 8 gadiem, 2011.12.04 17:54

....

Ja raksta , tad jānosauc visas vidusskolas kas saņem pateicības.

pirms 8 gadiem, 2011.12.04 15:06

Tādas pateicības, man šķiet, saņem daudzas vidusskolas. Arī mūsu novadā. Vai par visām raksta?

pirms 8 gadiem, 2011.12.03 16:16

Vietējās ziņas