Saņem pateicības vēstules 2

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis nosūtījis pateicības vēstules 711 labākajiem Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12.klašu absolventiem, tajā skaitā 11 Gulbenes novada jauniešiem.

Vēstules, izsakot pateicību par teicamām sekmēm, izcilu radošo un organizatorisko darbu, kā arī panākumiem valsts un starptautiskā mēroga olimpiādēs, zinātniskajās konferencēs un konkursos visdažādākajās jomās, saņem Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas audzēkņi Artis Luguzis, Rasa Rozīte, Ieva Stradiņa un Sandis Sukurs, Lizuma vidusskolas audzēknes Egita Kamarūte un Zane Pērkone, Lejasciema vidusskolā - Silva Zurkova, Gulbenes 2.vidusskolā - Ksenija Pole un Elīna Fjodorova, Gulbenes vidusskolā - Linda Sirmā un Evija Grigule.


Labākos skolēnus izvirzīja pilsētu un rajonu izglītības pārvalde sadarbībā ar skolām.

Par to informē Komunikāciju departamenta konsultante Zanda Šadre.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

finx

Nu nevienu gadu ministru prezidents nesveic 9.klašu absolventus, parasti tikai ir uz vidusskolu. protams, arī starp 9.klašu beidzējiem ir labākie utt., bet vienmēr ir bijis tā. Tomēr vidusskola manuprāt ir lielāks sasniegums!

pirms 11 gadiem, 2009.07.20 17:35

Lapsiņa

Vai no 9 klašu absolventiem šādu audzēkņu nebija? Un kur paliek profesionālo skolu absolventi, vai arī tur neviena nebija? Tikai vidusskola!

pirms 11 gadiem, 2009.07.20 09:28

Vietējās ziņas