Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņems Atzinības rakstu

Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra apbalvo ar Atzinības rakstu par priekšzīmīgu un godprātīgi veiktu darbu Madonas reģionālās nodaļas Gulbenes klientu apkalpošanas centra vecāko inspektori Taigu Apini.

Aģentūras Madonas reģionālās nodaļas vadītāja Maija Biezā uzsver, ka Taigas cilvēciskās īpašības, īpaši apzinīgums darbā un labvēlīgā attieksme gan pret klientiem, gan kolēģiem ir guvusi atbilstošu novērtējumu.

Uzzinot, ka tiks apbalvota ar Atzinības rakstu, Taiga "Dzirkstelei" atzīst, ka jūtas ļoti pārsteigta par šo pagodinājumu. Viņa stāsta, ka sociālajā apdrošināšanā strādā kopš 1998.gada 1.septembra. Šajā darbavietā T.Apine ir nonākusi nejauši. Pirms tam strādājusi par skolotāju.

 

"Toreizējai vadītājai Ērikai Andževai teicu, ka gribu strādāt citur un tā kā sociālajā apdrošināšanā tad bija nepieciešams darbinieks, viņa man piedāvāja šo darbu."


Kopš pagājušā gada septembra T.Apine vairs klientu zālē nestrādā, jo ir vecākā inspektore.

 

"Tas nozīmē, ka man vairāk darbs saistās ar dokumentu apstrādi un kolēģu pieņemto lēmumu pārbaudi. Pirms tam gan es strādāju klientu apkalpošanas zālē - pieņēmu klientus, sniedzu pakalpojumus galvenokārt par bezdarbu un bezdarbnieka pabalsta piešķiršanu. Apkalpojot klientus, ir jābūt saprotošam, bieži vien ne tika jāpalīdz, sniedzot pakalpojumus, bet arī jāuzklausa cilvēks," uzskata Taiga.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas