Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņems lielāko finansējumu 8

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Gulbenes novada domei gatavot un iesniegt projektu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma saņemšanai. No 43 pašvaldībām lielākais fonda finansējums - 847 000 eiro - būs pieejams Gulbenes novada pašvaldībai.

“Mūsu projekta ideja ir atbalstīta. Tās īstenošanai finansējums ir noteikts ar Ministru kabineta rīkojumu. Tagad pašvaldībai ir jāsagatavo sīki izstrādāts projekts, kuram finansējums jau ir paredzēts. Projekts tiks īstenots sociālās aprūpes namā “Jaungulbenes alejas”,” informē Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Drausmas

Bùtu labak Gulbeni modernizejuši neko priekś pilsètas neatìsta cik alùksne daudz labu projektu realizès bet Gulbene stàv uz vietas kàpèc tà???

pirms 3 gadiem, 2016.12.11 09:26

Jānis

Drausmiņ, tātad Tu uzskati, ka modernizēt Gulbeni (ierīkot kādu jaunu ietvi, apgaismojumu, dekoru utt. ir labāk, kā attīstīt novadā esošas būves, kuras laika gaitā nesabruks un neizjuks, ir labāk? Domāju ka šis projekts ir uz nākotni vērsts, Jaungulbenes pils jau tāpat ir švaka, tagad vajag nolaist arī pārējās būves ap pili un skolu. Lai veicas sakārtot vēl vienu vietu pagastos.

pirms 3 gadiem, 2016.12.11 13:31

Piga

Tikai *štaukā*nabagmājas ,citu jau neko nevar.Tas ir visvienkāršāk.

pirms 3 gadiem, 2016.12.11 14:27

Piga1

Slimnīca,estrāde,apļi,lai tiek citiem.

pirms 3 gadiem, 2016.12.11 19:22

Sory.

Viss sadalits. Atkats jau rulle. Knab viss legali.

pirms 3 gadiem, 2016.12.12 20:16

Vietējās ziņas