Saņemti 232 pieteikumi 8 nominācijām “Gulbenes novada uzņēmumu gada balvai” 6

Ir noslēgusies pretendentu pieteikšana izvērtēšanai 2019.gada pasākumam “Gulbenes novada uzņēmumu gada balva”.

Saņemti 96 respondentu (arī iedzīvotāju-klientu, sadarbības partneru, darbinieku) pieteikumi, rekomendējot 232 uzņēmējdarbības nozarē darbojošos. Pieteikumi tiks izvērtēti, lai noskaidrotu sumināmos 8 nominācijās.

“Jāatzīst, ka šī patiešām ir liela interese, kas liecina gan par iedzīvotāju sabiedrisko aktivitāti, gan ieinteresētību par uzņēmējdarbībā notiekošo novadā,” “Dzirkstelei” saka pašvaldības darbiniece Liena Kazāka.

Vērtēšanas komisija konkursa 2.kārtai izvirzījusi pa 3 uzņēmumiem katrā nominācijā: “Gada produkts”, “Gada ražotājs”, “Gada meistars”, “Gada saimnieks”, “Gada pakalpojuma sniedzējs”, “Gada izaugsme”, “Gada debija uzņēmējdarbībā”, “Goda uzņēmums”, piedāvājot sabiedrībai balsot, tā izrādot pateicību preču un pakalpojumu ražotājiem. Sabiedrības balsojums, līdzīgi kā iepriekšējos gados, būs pieejams “Facebook.com” un vietnē “Visidati.lv” no 6. līdz 23.decembrim.

“Balvas mērķis ir veicināt informētību par pozitīvām uzņēmējdarbības aktivitātēm, atzinīgi novērtēt iniciatīvas, uzsākot vai paplašinot  ražošanu, paplašinot preču, pakalpojumu piedāvājumu, nodrošinot ilgtspējīgu saimniekošanu un labklājību teritorijā,” saka L.Kazāka.
Uzņēmēju gada ballē 2020.gada 21.februārī tiks godināti Gulbenes novada uzņēmumi par sasniegumiem 2019.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Balsojums

Kārtējais apliecinājums Gulbenes novada pašvaldības attiecīgās jomas darbinieku paviršajai attieksmei pret savu darbu!!!!
Iepazīstoties ar 2019.gada "Gulbenes novada uzņēmumu gada balva" pretendentiem, ir secināmi interesanti fakti:
1) Gada debija uzņēmējdarbībā- par izvirzītajiem pretendentiem- lokāls SILTUMNĪCA, HARD CORE RACING LATVIA un foto studija MILZE. Par šiem uzņēmumiem nekas nav atrodams ne Uzņēmuma reģistra, VID publiskajās datu bāzēs. Globālajā tīmeklī (internetā) par lokālu SILTUMNĪCA ir atrodams, ka tas organizē dažādus pasākumus, bet ne vārda par pašu uzņēmumu. Savukārt, HARD CORE RACING LATVIA mājas lapā arī nav informācijas par pašu uzņēmumu. Vismaz par foto studiju MILZE kaut kas ir atrodams. Kāda ir šo uzņēmumu juridiskā forma: SIA, IK, AS vai pašnodarbinātie??? Pirms balsoju par pretendentiem tomēr gribas zināt mazliet vairāk par tiem. Gribas pārliecināties vai tie ir nopietni, vai tikai tādi viendienīši!
2) Gada pakalpojumu sniedzējs. Kā viens no pretendentiem ir norādīts SIA “RCI”. Vai tas tiešām ir SIA “RCI” vai tomēr SIA “RCI Gulbene”. Pēc publiski pieejamās informācijas, ir redzams, ka SIA “RCI” nav nekāda sakara ar Gulbenes novadu!!!
Tāpat, tiek norādīts KANTES KROGS. Kā zināms, tajā saimnieko SIA “ILVA I”. Bija jābūt norādītam arī SIA nosaukums.
3) Gada novada produkts- ir izvirzīts SIA DILLES FASHION, kas dibināts tikai pirms pāris mēnešiem- 01.10.2019. Turklāt, VID datu bāzē ir redzams, ka tas strādā mazā Nākotnes ielas dzīvoklītī!!! Vai tiešām uzņēmums, kas dibināts neilgu laiku par kļūt par pretendentu novada gada produkta kategorijā. Kurš no jums ir redzējis un iegādājies šī uzņēmuma produktus!
Un vēl- vai tiešām Gulbenes novadā ir tikai daži uzņēmumi?? Kādēļ katru reizi, tik citās nominācijās vieni un tie paši uzņēmumi. Piemēram, AVOTI SVF, Ķelmēni, LPKS VAKS. Es cienu šos uzņēmumus, bet uzskatu, ka ir jādod iespēja arī citiem.
IETEIKUMS: veicot šādas aptaujas, vajadzētu norādīt ne tikai pretendenta nosaukumu, bet arī neliela tā aprakstu (dibināšana, darbinieki, atrašanās vieta, u.tml.).
Un vēl – no viena datora var balsot vairākas reizes. Tas nav objektīvi! Un aizpildot aptaujas anketu nav iespējams doties atpakaļ pa jautājumiem!
Veiksmi it visiem!

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.07 21:49

Sandris

Lūdzu informējiet sabiedrību par šīs vērtēšanas komisijas sastāvu. Izskatās, ka par darba kvalitāti novadā vispār neviens nekad nav aizdomājies. Dara un dara, neviens nekontrolē kā izdara, galvenais, ka tas tiek darīts skaļi, tātad "strādā". Nebrīnīšos, ka nominē savus uzņēmumus, arī tas vēl būtu jāpapēta. Siltumnīca lokāls - Barinska brālis ?

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.08 10:21

gulbenietis

Kuri bija taja komisija????
Siltumnīca lokāls - Barinska brālis ?
Meziitis-Vilnis Megarem?
un tt.....

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.09 09:58

Inta

IETEIKUMS: veicot šādas aptaujas, vajadzētu norādīt ne tikai pretendenta nosaukumu, bet arī neliela tā aprakstu (dibināšana, darbinieki, atrašanās vieta, u.tml.).
Un vēl – no viena datora var balsot vairākas reizes. Tas nav objektīvi! ..............Šie ir vajadzīgi papaildinājumi, jo citādi iznāk, ka pamatuzņēmums nemaz nav godā ceļams, bet kāds jaunizveidots uzņēmums zars tiek slavināts. Manuprāt nav tika daudz uzņēmumu, ko katru gadu šādi izcelt konkursā, dažss aiz matiem pievilkts, iepriekšējā gadā jauno nominācijā, šogad individuālajā nominācijā, nākamgad pieredzējošā nominācijā. Kopumā pavirša izvirzīšana. Kalnienas sparģeļi, - ne var ne grib ko novadā darīt , tik kā nosaukums.

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.11 10:08

Vietējās ziņas