Sapulce dzīvnieku draugiem 9

Trešdien, 22.janvārī pulksten 15.00 Gulbenes novada domes administratīvās ēkas mazajā zālē notiks Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” biedru kopsapulce. “Dzirksteli” par to informē biedrības vadītāja Ira Žeigure.

Paredzams, ka izskanēs informācija par biedrības veikumu un notiks vadības pārvēlēšanas. Kā zināms, pašlaik biedrībai ir divas vadītājas – I.Žeigure un Maija Zujāne.


Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ķepaiņu draugu klubs” ir dibināta 2012. gada 5. novembrī.


Biedrībā iestājušies un darbojas 11 cilvēki un gaida pievienojamies arī jaunus biedrus.


Gulbenē pirms biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” jau 2011. gada 6.decembrī tika nodibināta cita dzīvnieku aizsardzības biedrība - “Uzticīgās acis”. Tā Sergeja Mollera vadībā pastāv joprojām.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

vajadzētu :)

Kāpēc Jums nav kādas mājaslapas,adreses,kur ielikt dzīvniekus,kas palikuši bez mājām? Tas lieliski nostrādā-foto,apraksts utt.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 17:04

ir

www.gulbenespatversme.lv

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 17:21

vajadzētu :)

Atvainojiet,bet tādu adresi neatrod. Gulbenes pusē uzrādās Litenes bērnu patversme,bet saistībā ar dzīvniekiem izmet tik vien kā Juglas vai Valmieras patversmes. :(
Dažādi esam izmeklējušies,bet NAV!

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 19:19

Ir

Jā,tas it slikti,ka nevar atrast savādāk ,kā vien ierakstot pilnu ierakstu www.gulbenespatversme.lv
Tā var atrast.Aktuāla un steidzama informācija par dzīvniekiem tiek ievietota Dzirksteles mājas lapā.

pirms 7 gadiem, 2014.01.11 09:43

Maija Zujāne

"Uzticīgās acis" 2012. gada 13. martā no 5 valds locekļiem valdi atstāja 4, bet arī no biedrības izstājās 2 valdes locekļi. Par izmaiņām Sergejam vajadzēja paziņot Valmieras UR 14 dienu laikā, kas nav izdarīts. "Par nepatiesu ziņu sniegšanu reģistra iestādei attiecīgās personas saucamas pie likumā paredzētās atbildības" (Biedrību un nodibinājumu likums, 22.p.). Tādējādi vismaz 2012. gada novemrī Valmieras UR reģistrā nebija izdarītas izmaiņas, kā rezultātā faktam neatbilstoši visi 5 valdes locekļi joprojām skaitās "Uzticīgās acis" valde. Tajā skaitā arī es. Esmu informējusi dzirksteliešus par šo faktu, bet viņiem laikam pārāk biezas ausis attiecībā uz to, ko nevēlas dzirdēt. Par "UA" sasniegumam 2 gadu laikā ļauts spriest katram pašam.

pirms 7 gadiem, 2014.01.27 21:19

Maija Zujāne

"ĶEPAIŅU DRAUGU KLUIBS" ir mājas lapa: www.gulbenespatversme.lv, kurā tieši var ielikt dzīvniekus, kuri pazaudējušies, meklē jaunus saimniekus vai atrasti. Adrese ir jāievada adrešu logā (kur raksta inbox, google), nevis meklētājlogā, kas domāts atslēgas vārdiem. Tur ir informācija arī par biedrības mērķiem, kas gan ar 22.01. jaunās vadības skatījumā mainīsies uz pretējo. Fotouzņēmums ar dzīvnieku un tekstu ir jāatsūta uz biedrības e-pastu: kepainudraugi@inbox.lv, un es to pārlikšu biedrības mājas lapā līdzīgi kā tas ir izdarīts, piem., ar runci Rufusu sadaļā Laimīgais stāsts. Lai veicas mūs atrast!

pirms 7 gadiem, 2014.01.27 21:28

zinu visu

ai, nemuldi, Maija. Nav nekādas tev mājas lapas. Māki tik skaļi muldēt, bet reāli izdarīt neko nevari un negribi...

pirms 6 gadiem, 2015.01.03 21:11

Maija Zujāne

Es arī esmu iestājusies par to, ka ir jābūt "karstajam telefonam" līdzīgi kā tas ir citiem avāriju dienestiem. "Portāls www.dzivniekupolicija.lv aicina Latvijas pašvaldības uz sadarbību, lai ērti informētu sava novada iedzīvotājus - kā operatīvi ikviens var palīdzēt nelaimē nonākušam savam vai atrastam dzīvniekam." Gulbenes nov. domes izpilddirektore S.Krišānes kundze man oktobrī apsolīja, ka tas tiks izdarīts mēneša laikā. 27.01.2014. - joprojām nekā! Dzīvnieku policija lūdz "pšvaldībām savās mājas lapās ievietot "Dzīvnieku policijas" saiti-baneri, kas būtu kā ceļvedis pilsētas un novada iedzīvotājiem par palīdzību atrastam, pazudušam dzīvniekam. Portālā "Palīdzi dzīvniekam" sadaļā ievietota gatava, jebkuram saprotama informācija, kas izglītos cilvēkus, kā operatīvi un kvalitatīvi reaģēt situācijās, kad dzīvnieks nonācis nelaimē. Portālā var izvietot informāciju par kārtību klaiņojošo dzīvnieku jautājumos tieši Jūsu novadā vai pilsētā. Aicinām pašvaldības domes ēkās un dienas centros izvietot dzivniekupolicijas.lv sludinājumu dēļus, kur jūsu novada iedzīvotāji var izlikt sludinājumu par pazudušu vai atyrastu dzīvnieku." Diemžēl, otra valdes locekle uzskata, ka tas nav vajadzīgs, jo labi strādājot Dzirksteles mājas lapa. Viens nav karotājs, tādēļ 22.01. no "Ķepaiņu draugu klubs" valdes izstājos, paliekot tikai biedres statusā. Pie reizes pateicos visiem ziedotājiem! Ar gada atskaiti varēsiet iepazīties laikraksta "ZIŅAS" februāra numurā. VISI KOPĀ mēs varētu paveikt daudz, ja vēl aktīvāk darbotos VISI KOPĀ katrs pēc savām iespējām. Novēlēsim dzīvniekiem, kas šobrīd spiesti ciest, lai mēs vēl aktīvāk iesaistītos savas vides sakārtošanā!

pirms 7 gadiem, 2014.01.27 21:59

tas ir vaiprats

Tak kads var apturet to jukusho M.Zujani. tadu vaipratu ko vina izplata Gulbene un arpus tas. Ka tik nesanak lieli konflikti

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 21:24

Vietējās ziņas