Sarkanais Krusts “grimst” miltos un putraimos 1

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes novada komiteja tikai ar pūlēm spēj izdalīt pārtikas pakas, kas paredzētas novada un pilsētas trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm. "Mēs "grimstam" miltos un putraimos, jo otrdien saņēmām pārtikas pakas, kuru kopējais svars ir 1440 kilogrami. Nākamais sūtījums būs rīt, 27.novembrī, kā arī 8.decembrī. Kopumā mums jāizdala 9444 kilogrami pārtikas," stāsta Gulbenes komitejas vadītājs Sīmanis Homčenko. Ja pārtikas pakas, kā tas bija plānots, tiktu sāktas piegādāt un dalīt gada sākumā, tad šis apjoms gada beigās nebūtu tik liels.

"Sākumā mūsu dalītās pārtikas pakas cilvēkiem šķita galvu reibinošas. Arī tagad saka paldies, bet līdzīgas akcijas sākušas arī citas firmas, piemēram, "Maxima". To dalītajās pārtikas pakās ir citi produkti, ne tikai milti, putraimi, piena pulveris un tamlīdzīgi, bet arī cepamā eļļa un cits, tāpēc ir cilvēki, kuri bilst, ka sauso produktu esot pārāk daudz. Ceru, ka arī 2010.gadā arī dalīsim pārtikas pakas, bet tajās būs lielāka produktu dažādība," saka S.Homčenko.  

Gulbenes komiteja pamazām gatavojas arī Ziemassvētkiem.

 

"Katru gadu mūsu žēlsirdīgās māsiņas šajos svētkos apciemo vecos, vientuļos cilvēkus, sarūpējot viņiem svētku paciņu. Arī šajos Ziemassvētkos dosimies pie 53 cilvēkiem, sagādājot viņiem paciņu un tādējādi radot svētku prieku," stāsta S.Homčenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aile

Mums arī ir ģimene, kas saņēma pārtikas paku, bet bērni sauso pienu pa logu izbārsta.Vai nav jauki? Redz kā var rīkoties ar to, ko tev sagādā pa velti!!!!! Bet reizēm tiem, kam nav tas statuss piešķirts, vairāk noderētu palīdzība.

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 14:41

Vietējās ziņas