Sarkanais Krusts Gulbenē atkal maina mājvietu 5

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Gulbenes komiteja, kura līdz šim atradās bijušās Bērzu skolas ēkā, tagad pārceļas citur, jo ir sākta ēkas pārbūve par radošo iniciatīvu centru.

Gulbenes komitejas izpilddirektore Biruta Kozlovska “Dzirkstelei” stāsta, ka tagad Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komiteja atradīsies Gulbenē, Rīgas iela 65. “Būsim pagrabtelpās. Šajās dienās mēs pārvācamies, un paies laiks, kamēr tur iekārtosimies. Ēkā, kur atradāmies, sākas remonti, un pirmdien jau būs klāt celtnieki. Lai pārvāktos, nāk palīgā arī Gulbenes novada pašvaldība, un arī mēs paši darbojamies saviem spēkiem. Mūsu darbs nav pārtraukts, izsniedzam gan pakas, gan arī dalīs zupu vēl vecajā mājvietā piektdien, 23.jūlijā. Jaunajā mājvietā mums ir līgums līdz 31.oktobrim. Tās mums ir pagaidu telpas. Iespējams, būsim pēc tam citā vietā, bet par to vēl neko pateikt nezinu,” saka B.Kozlovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

.

Nesaprotu, kādēļ sociālais dienests, bāriņtiesa un sarkanais krusts nevar atrasties vienā ēkā. Gan darbiniekiem ērtāk, gan klientiem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.23 12:08

?

Vai viņi zin, ka tajā pagrabtelpā mēdz iebrukt griesti?

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.23 12:36

ko tur saprast

Sarkanais krusts tak nav pašvaldības iestāde.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.23 15:20

Gulbeniesi

Nenesat uz sarkano krustu brebes jo pardod.Tas jau nev sarkanais krusts bet kumanais veikals.es jau izsauc bez tabu redzēsim ko viņas tur atbildes par to visu.ka nav jauna mēs nesam drēbes lai ziedoti kam tiešām vajadzīgas tagad pārdod ka veikalā.

pirms 7 dienām, 2021.09.17 00:45

Vietējās ziņas