Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarkanajā Krustā Gulbenē atstāj saplēstas un netīras drēbes 7

“Paskatieties, kādas saplēstas, netīras drēbes trīs lielos maisos 5.maija rītā atradām nomestas pie Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komitejas ēkas!” “Dzirkstelei” saka šīs struktūrvienības izpilddirektore Biruta Kozlovska.

Viņa ir neizpratnē par cilvēku rīcību. “Sarkanais Krusts nav izgāztuve! Mēs pret saviem klientiem izturamies ar cieņu. Saplēstu, netīru apģērbu nepiedāvājam,” saka B.Kozlovska. Viņa uzskata – tas cilvēks, kurš atstāja “dāvanu” ar nolietotām drēbēm, faktiski izmantojis Sarkano Krustu, lai atbrīvotos no atkritumos izmetamām vai utilizējamām lietām. B.Kozlovska aicina iedzīvotājus sliktiem piemēriem nesekot un būt korektiem.

Tomēr šī nav vienīgā blēdība, ar kādu COVID-19 krīzes laikā nākas saskarties Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komitejas darbiniekiem. Atklāti arī trīs gadījumi, kad trīs dažādas personas blēdījušās ar novada Sociālā dienesta izsniegtajiem dokumentiem. “Nāk un nāk pēc pakām ar vienu un to pašu zīmi - otrā pusē mūsu zīmoga nav. Kā tas tiek dabūts gatavs? Iespējams, zīmes kopē. Nevar pateikt pēc zīmes izskata, vai tā ir kopija. Pieklauvēt pie katra sava klienta sirdsapziņas nevaram. Bet nākt un tēlot, ka paka nav saņemta... Labi, ka esam vērīgi. Ja rodas aizdomas, paceļam savus dokumentus un redzam, ka paka jau ir izsniegta. Patiesība tiek atklāta, kaut pirms tam cilvēks ir bļāvis, ka viņam pienākas. Cik tad pakas cilvēks vēlas izņemt uz vienas un tās pašas zīmes?!” saka B.Kozlovska. Pret blēdīgiem klientiem Sarkanais Krusts nekādi nevēršas, vienkārši korekti pārbauda informāciju un paku neizsniedz, ja tā nepienākas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ile

Zīmi nokopēt nemaz tā nevar.Uz oriģinālā ir zīmogs un apraksts .Nokopeto zīmi uzreiz var atpazīt. Ko jūs te tēlojot gribat pateikt kā neredzat?

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.06 10:26

..

Aha, tad jau būsi mēģinājusi...

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.06 11:01

Ance

Ja runājam par drēbēm. Vai sestdien ā var kaut kur nodot kādu drēbi,jo darbdienās uz Gulbeni netiek? Ārā mest žēl. Tik sliktas nav.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.06 20:52

Hi

Ko tur murgojat! Ja grib, tad visu var norunāt. Bet šeit raksts par nomestiem maisiem - tam cilvēciņam galvā pelavas...

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.06 21:10

Pedante

Nu šausmas. Ir nācies strādār šādā nozarē kā labdarība.. nu tiešām gribētu, lai cilvēki aizdomājas no kā atbrīvojas, jo diezin vai kādam citam vēl būs lietojami piemēram neizmazgāti stringi, saplēsti krūšturi un zeķu pāri , kuri ir pat ne pa pāriem... šausmas... tiešām cilvēkiem, kuri samet maisos savus atkritumus nodošanai itkā" labdarībā "vajadzētu apdomāties... KARMA EKSISTĒ!!!

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.06 22:18

zina

Man arī divi maisi ar labām drēbēm un apaviem, tiešām labām, kuras miskastē žēl mest. Kur var nodot? Esmu dzerdējusi, ka sarkanais krusts neņem, tā ir?

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.07 08:48

Sidij

Nu vai ziniet es ari atstāju maisus pie sarkanā krusta ,jo vnk tagad tādā vieta ir sī iestāde ka riebjas iekšā iet drausmas kadreiz iegāju soc maja pie durvīm noliki vismaz lietus neskāra...

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.11 07:50

Vietējās ziņas