Sarūpē prieku 40 ģimenēm 13

Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši šogad jau piekto gadu pirms svētkiem organizēja labdarības akciju “Ziedo nieku – sagādā prieku!”, lai sarūpētu pārsteigumu un svētku prieku Gulbenes novada daudzbērnu ģimenēm.


Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad jaunieši pirms svētkiem rosījās četros pilsētas veikalos - “Elvi”, abos veikalos “Maxima” un šogad arī veikalā “Beta” -, lai rosinātu pircējus ziedot kādu lietu no sava iepirkumu groza, un arī šogad cilvēku atsaucība bija ļoti liela. Lielajos iepirkumu ratos rindojās gan konfektes, šokolādes tāfelītes, cepumi, vafeles, piparkūkas un citi kārumi, gan arī augļi, dārzeņi un citi pārtikas produkti. Jaunieši, kas bija tērpušies rūķu un Ziemassvētku vecīšu tērpos, visiem ziedotājiem dāvāja piparkūkas un mazas apsveikuma kartītes, ko zīmēja Gulbenes Bērzu sākumskolas, Gulbenes 2.vidusskolas, Gulbenes vidusskolas un Gulbenes mākslas skolas bērni, kā arī vēlēja priecīgus svētkus.

“Cilvēki jau zina, ka ik gadu pirms svētkiem notiek šī akcija un mums vairs nav par to jāstāsta. Liels paldies sakām ikvienam, kurš iesaistījās šajā akcijā, un vēl lielāks paldies visiem tiem ziedotājiem, kas pat vairākas reizes ziedoja pirkumus no sava groziņa! Pateicamies arī Gulbenes tirgus tirgotājiem, kas ziedoja apģērbus un apavus. Patiess prieks apzināties, ka mums visiem kopīgi izdevās sarūpēt prieku ģimenēm!” saka Rotarakta kluba pārstāve Rūta Bokta. 


24.decembrī vairākas “rūķu ekipāžas” devās ciemos pie ģimenēm un nogādāja sarūpētās dāvanas. “Ar gandarījumu varam paziņot, ka esam sagādājuši Ziemassvētku brīnumu 40 novada ģimenēm!” saka R.Bokta. “Paldies arī visiem 13 kluba jauniešiem, kas gatavojās šim pasākumam jau ilgu laiku pirms tā. Pateicība arī mūsu 15 čaklajiem brīvprātīgajiem, kas abas dienas atradās veikalos un vairākas stundas radīja svētku noskaņu. Īpašu pateicību ir pelnījis arī Gulbenes Rotari klubs, kas atbalstīja un bija kopā ar jauniešiem. Personīgi paldies sakām Dzintrai Gailānei ar ģimeni, kas atļāva savā pirtī veidot “rūķu mitekli” un parūpējās arī par garšīgām vakariņām visiem strādniekiem.


Paldies arī kluba jauniešu fantastiskajām ģimenēm, kas nekad neatteica palīdzību. Trūkst vārdu, lai aprakstītu sajūtas, kas valda mūsos, jo kopīgi varējām palīdzēt tiem, kas ir mums līdzās. Mums izdevās uzburt svētku sajūtu gan ģimenēm, gan arī paši sev. Ir patīkami apzināties, ka mums apkārt ir tik fantastiski un nesavtīgi cilvēki. Lai mums visiem laimīgs jaunais gads!”


24.decembrī vairākas “rūķu ekipāžas” devās ciemos pie ģimenēm un nogādāja sarūpētās dāvanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Priecinjs! ;)

Malaci!!! ;) Prieks un lepnums par saadiem Ruukiem!!! ;)

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 00:44

climbing snow

Lai strādā un nopelna paši ko dāvināt,ja ir tāda vēlme.Citādi kā tādi reketieri stāv un uzbāzīgi diedelē,pēc tam lepnos vecāku automobiļos izvadā citu finansētās dāvanas un uztaisa sebv reklāmu kā nesavtīgiem labdariem.

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 07:49

uii!

cik tomēr daudz Grinču saviesies! priecīgus visiem svētkus!

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 08:15

nereklamējos ziedojot

Pievienojos ''climbing snow''. Esmu par labdarību un palīdzīgas rokas sniegšanu, bet šī uzbāzība ir ļoti nepatīkama... Ir pircēji, kuri par savu pēdējo naudiņu iepērkas savai ģimenei, un nebūt nav neizpalīdzīgi, vai kā citādi neatsaucīgi...Bet viņiem uzbāžas un svētku laikā liek sajusties skopiem, neizpalīdzīgiem utt... Izbeidziet imitēt labdarību! Labdarība ir no sirds dota palīdzība, bez reklāmām, slavināšanas utt.. Katrs mēs sirdī zinām, ko ziedojam, kad ziedojam un cik ziedojam...Lai mums visiem veselība:)

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 09:32

Izbesija

Pievienojos tam ka ;sie tjipa krutie rūķi bij drausmīg,pretīgi uzbāzīgi,da kādi rūķi,lohi sīkie Skolas Maximā viena meitene mēģināja uzbāsties pircējiem tikmēr kādi trīs vai četri sēdēja uz somu letes un klakšķināja savus krutos telefonus,esmu tikai pret šādām darbībām

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 12:55

...

tak ja negribi neko nedod ko pīksti

pirms 6 gadiem, 2015.01.04 17:15

Nepatīkami

Ja grib buut labdari, tad lai aiziet veciem cilvēkiem un palīdz notīrīt sniegu - tas patiešām bija nepatīkami. Var atrast citus izklaides veidus.

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 13:08

lai veicas

Tā nav izklaide, bet apzināts ekšens :). Un nav nekādas aiztures, tieši otrādi - ziemassvētki šķiet īpaši piemēroti, lai pazīmētos ar labdarību, kas nāk no citu kabatām un ar citu skolas bērnu (kuri, starp citu, netiek aicināti šajā izredzēto klubiņā) sazīmētajām pateicības kartītēm. Man interesētu arī kritēriji, pēc kādiem tiek izvēlētas trūcīgās ģimenes, jo būtībā šis ir ļoti smalkjūtīgs jautājums. Tāpat kā labdarība un ziedošana ir katra cilvēka personīgā izvēle. Jaunieši, jums vēl ļoti daudz jāmācās, lai kļūtu par tiem, par kuriem jau tagad vēlaties saukties - Rotari klubi visā pasaulē ir dibināti ar veiksmīgu un turīgu cilvēku mērķi dalīties savā veiksmē ar citiem. Pagaidām neredzu te ne mazāko inteliģences pazīmi, vien viegli slēptu cinismu un durvju atsperšanu ar kāju. Sāciet mainīties jau šodien, lai veicas !

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 13:58

Pēteris

Rūķu komandas bija ļoti jaukas un atsaucīgas!Nekādu uzbāzību neizjutu.Tieši otrādi,bija liels prieks un lepnums par jauniešu darbu.Pirmais ,kas piesaistīja mani,bija sirsnīgums un piparkūkas.Protams,ka tas mani uzrunāja!Jūs esiet uz pareizā ceļa,tā turpināt!!! ...p.s.mēģiniet vairāk piesaistīt savā pulkā arī;climbing snow,izbesīja,nepatīkami u.c.grinčus!

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 13:26

Grieta

Mīļie jaunieši!Jūs vienkārši neapzinājāties tā labā darba,ko darījāt nopietnību un pat varētu teikt svētumu.Tieši jūsu uzvedība bija tā,kas šogad lika paiet garām ziedojumu ratiņiem.Nesaprotama bija jūsu savstarpējā skaļā komunikācija,smiešanās un izaicinošā uzvedība.

pirms 6 gadiem, 2014.12.31 14:35

es atvainojos.....

Rotary klubs nenoziime to,ka veiksmigi cilveki dalos savas veiksmes staastos,to paturat uzbazigajaam "biznesa" sektaam,kas masveida norit Gulbene,kaut kados mistiskos dzivoklos! es domaju,ka Jums pashiem ir daudz kas jaiemacas un jaaptver sava dzive,nevis jaizgaz viss savs negatiivisms uz jauniesiem,kas noziedoja 3 dienas no sava brivlaika! akcija nenozime durvju atspersanu uz dzivi,drizak tas no zime,ka Jums ir slikti ar uztveri un lietu saprasanu! dzive nav tikai viss sliktais un visapkart nav tikai huligani,kas grib visus apkrapt! diezvai kads palika nabadzigaks no tiem 50 centiem sava maka! padomajiet par savu dzivi un par to,ka Jus attiecaties pret nabadzigam gimenem un uznemigiem jaunieshiem! Priecigus svetkus!

pirms 6 gadiem, 2015.01.01 23:40

Robins Huds rullē

Toties mana uztvere šorīt ir asa kā nazis :), momentā radās filozofisks jautājums - no cik lielas summas sākot kāds paliek nabadzīgāks ? Un latvietis praktiskais jautā - ko vispār var nopirkt par 50 centiem ?

pirms 6 gadiem, 2015.01.02 12:13

saule

Tomēr vajadzēja izvēlēties ģimenes , kam tiešām vajadzēja palīdzību.Vai vajadzēja dāvanu ,tādai ģimenei ,kur mātei ir darbs ar maģistra grādu un tēvam sava firma.Bija ģimene kur aug 4 bērni,tur neviens neapciemoja.Turpmak tomēr skatamies kam tiešām vajag dāvanas.

pirms 6 gadiem, 2015.01.07 13:14

Vietējās ziņas