Satiksmes ministrs iepazīsies ar pasažieru pārvadājumu situāciju Gulbenē

Rīt, 14. janvārī, darba vīzītē uz Gulbeni dosies satiksmes ministrs Uldis Augulis, lai iepazītos ar pasažieru pārvadājumu situāciju saistībā ar nesen pieņemto lēmumu no 1.februāra pārtraukt dīzeļvilcienu satiksmi starp Madonu un Gulbeni.

Satiksmes ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Eida informē, ka ministrs plāno iepazīties arī ar šaursliežu dzelzceļa „Gulbenes - Alūksnes bānītis" darbību un nākotnes iecerēm, par tā izmantošanu tūrisma attīstībā, saglabājot pasažieru pārvadājumus.

 

"Plānots pārrunāt arī situāciju valsts autoceļu stāvokļa uzlabošanā, un Gulbenes puse iniciējusi jautājumu par slēgtās dzelzceļa līnijas Ieriķi - Gulbene tālāku izmantošanu," stāsta I.Eida.

 

Vizītes laikā satiksmes ministram U.Augulim plānotas tikšanās ar Gulbenes novada domes un Cesvaines novada domes amatpersonām, Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvjiem, kā arī ar transporta uzņēmumiem. Gulbenē viesosies arī VSIA „Autotransporta direkcija" valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs un Satiksmes ministrijas Sauszemes transporta departamenta direktora vietnieks un Dzelzceļa nodaļas vadītājs Jānis Eiduks. Par to informē SM speciāliste.

 

Jau iepriekš ziņots, ka vilciena maršrutu Rīga - Gulbene plāno saīsināt, proti, vilciens kursētu līdz stacijai „Madona" katru dienu, bet tālāka satiksme līdz Gulbenei tiktu nodrošināta ar autobusu. Līdz šim dīzeļvilciens Rīga - Gulbene - Rīga kursēja vien divas reizes nedēļā - piektdienās un svētdienās uz Gulbeni, bet sestdienās un pirmdienās atpakaļ. Pārējās dienās satiksme līdz Gulbenei tika nodrošināta ar autobusu no dzelzceļa stacijas „Pļaviņas". Vairāk šeit.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas