Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Satraucas, ka pie stadiona krājas ūdens 10

Gulbenes stadionā, kas pēc rekonstrukcijas vēl nav nodots ekspluatācijā, gulbenietis Ivars Briedis ir pamanījis lietusūdens krāšanos malā gar O.Kalpaka ielu. Viņš ironizē, ka pēc lietavām skats esot tāds, ka tur varēs rīsus audzēt.

Satraukumu par šo situāciju viņš ir paudis vairākām amatpersonām Gulbenes novada domē, taču faktiski raidīts no kabineta uz kabinetu. Ielūkojies arī domes Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Jāņa Barinska darbinieku telpās un bijis izbrīnīts, cik tur daudz krēslu, bet tobrīd – gandrīz visi tukši. Uz vietas bijusi tikai viena darbiniece, kura neko par stadiona peļķēm izskaidrot nav varējusi.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis “Dzirkstelei” saka, ka zem jaunizveidotā seguma stadionā ir izveidota drenāža. Varbūt krājoties ūdens tāpēc, ka blakus esošais pilsētas novadgrāvis kādā brīdī netiek galā ar lietusūdeņu novadīšanu, bet uz stadiona klājuma lietusūdens krāšanos neesot novērojis ne A.Caunītis, ne J.Barinskis.

Par drenāžu A.Caunītis saka: “Es ceru, ka funkcionēs, būs kvalitatīva un laba.” Ilgstošās lietavas esot labs pārbaudījums stadiona drenāžai. Un ne tikai tai, bet arī rekonstruētajai Baložu ielai Gulbenē. “Lietus ir labākais palīgs, kad objekts ir jānodod ekspluatācijā, jo parāda, kas vēl nav tā, kā vajadzētu,” klāsta A.Caunītis.

Iepriekš solīts, ka Gulbenes stadionā uzsāktās rekonstrukcijas paveiktie darbi tiks nodoti ekspluatācijā septembrī. Rekonstrukcijas darbus stadionā veic SIA „Reaton, Ltd”. Projekta īstenošanas rezultātā izveidoti mūsdienīgi skrejceliņi un vieglatlētikas sektori, kas atbilst Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas prasībām. Pa skrejceļa iekšējo perimetru  izveidota ūdens uztveršanas sistēma. Projekta izmaksas ar pievienotās vērtības nodokli - 755 971 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

nu, nu

Projekta izmaksas ar pievienotās vērtības nodokli - 755 971 eiro.
1/10 pa kabatām

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 14:51

NU

Izdevīgi ir neievērot ūdens krāšanos,jo tā ūdens krājas arī grāvī aiz Betas ko nesen kā raka.Pēc šīm darbībām ūdens krājas arī nu jau divu māju pagalmos un varu ar foto pierādīt,kas darās mūsu pagalmos un jūsu grāvī .Darbs ir salaist dēlī ,kautko atrokam kautko aizrokam ,bet mēs cietēji.Kas nesīs atbildību?Ko?

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 19:35

NU

Nekas ,ja nelīs grāvji paši izžūs,pavisam piemirsu,Nav tak ko uztraukties.

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 19:37

kurš kurš

Ivars Briedis??? Šmigā vai kā??? Kandžu netecina???

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 21:03

Perimetrs

Pa skrejceļa iekšējo perimetru izveidota ūdens uztveršanas sistēma.Būs vien arī Brīvības ielā un Līkajā arī jārīko sistēma vai jāuzlabo vecā,situācija ir kritiska,Dzirkstelē jau katru gadu vienas un tās pasās ielas problēmas tiek fotogrāfētas,kāpēc nerīkojas neviens ,kas atbild par ūdeņiem un to aizvadīšanu,tas ir pilsētas atbildībā .

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 09:30

gulbeniete

Lai paskatās atbildīgās personas, kas notiek ar māju Brīvības ielā -blakus Betas ceļam -gadu gadiem mirkst ūdenī ,kaut ko parok ,bet jēgas ne kādas,uzmetot aci var redzēt cik mājai augstu ir izmirkuši ķieģeļi,tur dzīvo kurlmēmi cilvēki ,kas cieš un nekur neiet sūdzēties ,.Tagad stadionu- neviens nav redzējis no atbildīgajām personām ,kad visa stadiona mala gar Kalpaka ielu bija pilnīgi ūdenī.problēmas jau sāksies kad visu nodos un tad sāksies atkal rakšanas darbi un taisnošanās ,kad kāds kaut ko nav redzējis ,vai izdarījis.

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 09:49

Garāmgājēja

Cauniša kungs saka: "Varbūt krājoties ūdens tāpēc, ka blakus esošais pilsētas novadgrāvis kādā brīdī netiek galā ar lietusūdeņu novadīšanu".
BLAKUS ESOŠAIS NOVADGRĀVIS IR GANDRĪZ SAUSS. ŪDENS NO STADIONA LĪDZ TAM NEMAZ NETIEK.

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 10:15

aga

Kaut kas jau tur nav ar to jauno meliorāciju. Nu jau otro dienu elektriskais sūknis pumpē ūdeni. Dabūs vien rakt vaļā, lai atrastu vainu. Dir...ā darbs un kapitāls, kā sacīt jāsaka.

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 11:33

Garamgajejs

galvenais jau nav melioracija, bet sadalit otkatu

pirms 3 gadiem, 2016.08.10 15:39

A.....s

deputatam un principialajam komjaunietim un cekas stukacam krauklim ir jaatmaksa otkats atpakal buvniekiem par pielauto braki

pirms 3 gadiem, 2016.08.15 13:50

Vietējās ziņas