Saulespuķes audzējuši 46 skolēni 1

Gulbenes 2.vidusskolas audzēkņiem jau par tradīciju kļuvis vasarā savos ģimenes dārzos audzēt saulespuķes, lai mērītos ar tām, rudenī atsākot skolas gaitas. Šoreiz saulespuķes audzējuši 46 pamatskolas klašu skolēni. Puķu kātu garumu mērīja 10.klases skolēni, bet ziedus skaitīja taizemniete Vī, kura arī šajā mācību gadā mācās Gulbenes 2.vidusskolā.

"Līderis ir Kristers Pendriks, kura saulespuķe ir 3,74 metrus gara. Tikai nedaudz līdz rekordam pietrūcis vēl septiņiem skolēniem, kuru audzētās saulespuķes arī pārsniegušas 3 metru garumu. Starp čaklākajiem puķu audzētājiem ir arī pamatskolēni Beāte Pētersone, Annija Sintija Toma un Dāvids Slišans. Visvairāk ziedu - 28 - uz viena kāta bija Markusa Razvas saulespuķei," "Dzirkstelei" stāsta bioloģijas skolotāja Dita Grigore.  

Viņa piebilst, ka septembrī skolēniem plānotas vēl vairākas aktivitātes, kas saistītas ar iešanu dabā. Piemēram, sēņošana un ozolzīļu vākšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ir jau feini tas viss,tikai šis pasākums bija jārīko DAUDZ ātrāk. Teiksim,septembra pirmajā nedēļā,jo zinu daudzus,kam saulespuķes jau sen kā noziedējušas. Un bērnam pat nedaudz sirsniņa sāp,ka nevarēja to audzēto puķi aiznest,lai visiem parādītu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.23 07:55

Vietējās ziņas