Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Savāc trīs tonnas makulatūras

Beļavas pagasta bibliotēka arī šogad piedalās SIA “Papīrfabrika „Līgatne” un bibliotēku sadarbības akcijā ,,Zaļā bibliotēka". Šobrīd jau ir savāktas un nodotas pārstrādei aptuveni trīs tonnas makulatūras.

Jau šobrīd savāktās makulatūras apjoms liecina, ka iedzīvotāju atsaucība ir laba. Makulatūrai galvenokārt tiek nodotas grāmatas, vecas avīzes un žurnāli, kas krājušies gadu gaitā.

“Vienīgā problēma ir tā, ka cilvēki grib, lai aizbraucu pakaļ makulatūrai. Ar savu privāto transportu jau esmu atvedusi trīs lielas kravas arī no Gulbenes, tomēr būtu labāk, ja tie, kas vēlas atbrīvoties no makulatūras, tomēr to uz bibliotēku atgādātu paši,” mudina bibliotēkas vadītāja.

Makulatūru varēs nodot līdz 10.novembrim, kad beigusies akcija.
“Tā ir iespēja nodot pārstrādei no aprites bibliotēkā izņemtās grāmatas, periodiskos izdevumus un cita veida makulatūru, piemēram, kartona kastes, biroja papīrus, avīzes, bukletus un citu. Jau jūnijā aicināju iedzīvotājus aktīvi iesaistīties šajā akcijā, piesakot savu makulatūras daudzumu Beļavas pagasta bibliotēkā, lai tādējādi atbalstītu vietējo ražotāju un popularizētu videi draudzīgu domāšanu,” saka Beļavas pagasta bibliotēkas vadītāja Mērija Erlate.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas