Savainojas, spēlējoties ar vāzes lauskām 5

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra vadītājas vietniece Sniedze Bračka informē, ka Gulbenes novadā 25.jūnijā traumu guvis 3 gadus vecs bērns, kurš mājās, spēlējoties ar vāzes lauskām, sagriezis kaklu. Mediķi viņu nogādājuši uz Balvu slimnīcu.

"Par laimi, brūce nav dziļa, bet gan virspusēja. Kakls ir bīstama zona, jo tur ir lielie asinsvadi, tāpēc, gūstot traumu kakla zonā, sekas var būt arī dramatiskas," uzsver S.Bračka.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Visādi ir bijuši gadijumi,bet lai ņemtu asus priekšmetus un ar viņiem rotaļātos-nav bijis.Un slimnīcā arī neesam bijuši :) Bez skaņas vāzes neplīst...Priecājos ka tai ģimenei šis atgadijums nav beidzies traģiski.Vēlu veiksmi :)

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 13:47

Tad jau tādi paibērniņi, kur noliec, tur sēž!? :)
Ne vienmēr savu mazuli var un varēs pasargāt, reizēm atliek tikai uzgriezt muguru un viņš kaut ko jau ir paņēmis, iebāzis mutē utt. Mazie ziķeri ir ārkārtīgi zinātkāri un kustīgi. Un dažkārt jautājums:kur skatās vecāki-varbūt ir nevietā! Neticu, ka tev ar taviem diviem bērniem nekādu starpgadījumu nav bijis! :) Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 13:27

atbilde

Lielo jautātāj-var saprast, ka tev nav bērnu!!!!! Tāpēc jau te tik "gudru" jautājumu uzdod! :)))

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 09:24

Vietējās ziņas