Saved kārtībā ceļu Stāmerienā 5

Ir savests kārtībā aptuveni trīs kilometrus garš ceļa posms, kas vijas caur Stāmerienu.

Tas ir valsts ceļš, un “Latvijas valsts ceļi” bija ieplānojuši šogad veikt autoceļa Stāmeriena – Pļavnieki - Zeltaleja posma remontdarbus no 3. līdz 6.kilometram.

Akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters stāsta, ka tika sakārtota ūdens atvade, veikta izlīdzinošās asfaltbetona kārtas izbūve un virsmas apstrāde. Šonedēļ notiek asfaltēšanas darbi.

L.Aumeisters turpina, ka uz ceļa Alūksne – Kalniena - Gulbene pie Gulbenes pilsētas notiks grants seguma remontdarbi, savukārt uz ceļa Gulbene - Zeltiņi (starp Beļavu un Pilskalnu) šādi darbi jau ir sākušies.

Autovadītājus joprojām interesē, kad sāksies autoceļa Gulbenes - Balvi rekonstrukcija, jo vasara jau iet uz beigām, bet nekādi darbi nenotiek.

Pirms aptuveni mēneša “Dzirkstele” rakstīja, ka reģionālā autoceļa Gulbene – Balvi - Viļaka posmam no Gulbenes līdz Jaundāmaņiem segas pārbūvei saskaņā ar 25.aprīlī noslēgto līgumu vajadzēja uzsākties jau maijā, bet, tā kā neviens nebija pieteicies uz būvuzraudzības veikšanu, darbi kavējās. Pašlaik L.Aumeisteram, kā viņš “Dzirkstelei” norāda, nav informācijas par būvuzraudzību un to, kad darbi varētu tikt uzsākti. 

Savukārt VAS “Latvijas valsts ceļi” Komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova “Dzirksteli” informē, ka kārtējā būvuzraudzības iepirkuma piedāvājumu atvēršana notiks 24.augustā.

“Tas nozīmē, ka augustā darbi vēl nesāksies,” viņa saka.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

KELLIJA

Viss jau būtu labi, ja tagad nevajadzētu uz ceļa braucamās daļas kāpt augšā un uzbraukt, kā uz pakāpiena. Noskrienot no tāda augsta seguma uz zemāko ceļa nomali, viegli apmest kūleni. Nemaz nerunāsim par nepatīkamo izbraukšanu no mājām... Nu, vismaz, var labi nomērīt asfalta biezumu. Bet kopumā - paldies!

pirms 3 gadiem, 2018.08.21 15:47

gps

Un tagad tam gludajam asfaltam ber virsū akmentiņus, nesaprotu kam to vajag, lai segums nokalpotu ilgāk, 1-2 gadiņus? Cilvēkam jau ērtāk būtu bez tiem akmentiņiem, jo tur daudzi braukā ar ričukiem un pastaigājas vieta skaista.

pirms 3 gadiem, 2018.08.21 16:47

Janis

Labi, ka akmentiņus ber virsū, vismaz skrituļotāji nemetasies pa ceļu, bija jau paradījušies :D

pirms 3 gadiem, 2018.08.21 19:30

gps

Es arī labprāt pašļūkātu, un kas tur slikts ja vietējiem Stāmerienas viesiem ir kur pabraukt vai paskrituļot?

pirms 3 gadiem, 2018.08.21 21:37

:D

Brauktuve ir paredzēta transportam,nevis skrituļiem, šļūc pa trotuāru :D

pirms 3 gadiem, 2018.08.22 17:10

Vietējās ziņas