Savējie joprojām tic Andrim Šķēlem 37

Gulbenieši plaši pārstāvēti TP kongresā
Savulaik Apē dzimušais Tautas partijas (TP) dibinātājs Andris Šķēle 21.novembrī oficiāli ir atgriezies šīs politiskās organizācijas priekšsēža amatā, kaut faktiski sabiedrībā valda uzskats, ka viņš šo partiju brīžiem oficiāli, brīžiem neformāli vada visu laiku - jau 11 gadus. Partijas 12.kongress ar 629 balsīm no 636 A.Šķēle ievēlēts par TP priekšsēdētāju, ieņemot līdzšinējo Mareka Segliņa kēslu.

Piedalījās šajā kongresā arī 15 no kopumā 37 TP Gulbenes nodaļas biedriem. Tā bija kvota gulbeniešu dalībai kongresā.  

Visi balsoja par A.Šķēli

Visi esot balsojuši par A.Šķēli kā TP priekšsēdētāju, kurš bija vienīgā kandidatūra uz šo amatu.
Tādu pārliecību "Dzirkstelei" pauž TP Gulbenes nodaļas biroja vadītāja Antra Sprudzāne. Balsošana notikusi aizklāti.

 

Nodaļa Gulbenē darbojas no paša sākuma, kolīdz nodibinājās TP. Laika gaitā nodaļā biedru skaits ir bijis apmēram vienāds. "Esam stabila nodaļa," "Dzirkstelei" saka TP Gulbenes nodaļas biroja iepriekšējā vadītāja Anita Doķe.

 

"Dzirkstele" sazinājās ar kādu bijušo TP Gulbenes nodaļas biedru, kas lūdza neizpaust viņa vārdu, pamatojot to ar pramgātiskiem apsvērumiem - ir taču vēl Gulbenē jādzīvo un jāstrādā. Iemeslu, kāpēc savulaik izstājies no šīs partijas viņš min skaidri un gaiši: "Drīzāk tie bija politiski apsvērumi."

 

Nekad nodaļā no TP nav izslēgts neviens biedrs. "Neviens tā nav sagrēkojies," uzsver A.Doķe. Vairāki TP Gulbenes nodaļas biedri dažādu iemeslu dēļ pēc pašu vēlēšanās pārtraukuši darbību šajā partijā. Pāris cilvēku no partijas biedriem pārgājuši atbalstītāju statusā. Oļegs Mednis savulaik labprātīgi ir izstājies no Tautas partijas Gulbenes nodaļas un pievienojies šīs partijas nodaļai Rīgā.

 

A.Sprudzāne stāsta, ka šogad nodaļā klāt nākuši trīs jauni biedri. TP Gulbenes nodaļā uzskaitē ir arī 14 partijas biedres. "Tātad neesam izteikta vīriešu partija," saka A.Sprudzāne. Nodaļā partijas biedru vidējais vecums ir - "labākie gadi" jeb pusmūžs.

 

Bez ticības nevar!

A.Sprudzāne atzīst, ka tic A.Šķēlem kā spējīgam politiķim un vadītājam, kas kopā ar citiem var izvest valsti no krīzes.

 

"Viens cilvēks nekad to nevar izdarīt. To var tikai tad, ja strādājam vienoti, ja ir vienota komanda ar saviem uzstādījumiem, mērķiem. Bez ticības nevar. Ir jāsaņemas! Es ļoti ceru, ka kaut kas arī tiks darīts, jo cik tad var griezt pa dzīvu miesu," uzsver A.Sprudzāne.

 

Valtis Krauklis saka, ka vajag izlasīt kopumā visu A.Šķēles runu TP 12.kongresā. Šāda iespēja ir interneta lietotājiem, ieejot TP mājas lapā. Esot radusies pārliecība, ka A.Šķēle ir viens no tiem, kas varētu būt valsts priekšgalā, izvedot Latviju no ekononmiskās krīzes.

 

V.Krauklis arī atzina, ka ir piedalījies daudzos TP kongresos, taču šoreiz bijis arī skaidri jūtams - ne jau viena partija var kaut ko būtiski izdarīt valsts labā, politiskajiem spēkiem valstī ir jāsadarbojas. Kongresā skanējusi arī kritika par līdzšinējo politiku valstī, kur, protams, klāt stāvējusi arī TP.

 

Varbūt viņam izdosies

Nikolajs Stepanovs saka: "Man patīk, ka A.Šķēle savā informatīvajā ziņojumā detalizēti un precīzi parādīja turpmākā darba virzienus. Tas vieš ticību, ka var valsti izvest no šīs finanšu un ekonomiskās bedres, bet, protams, ir nežēlīgi jāpastrādā."

 

Viņš atzīst, ka sabiedrībā nav viennozīmīga attieksme pret TP un A.Šķēli. Taču "uzbrukumi reizēm ir ļoti nesolīdi un netaktiski".

 

N.Stepanovam tādos brīžos griboties sacīt: "Ko liekat A.Šķēles padomiem pretī? Ja nav citu priekšlikumu, tad nāciet kopā un dariet! Katrā gadījumā, nav ko rokas nolaist. Būs labi!"

 

Dainis Švika uzskata, ka velti aprunāt tautā A.Šķēli, "ka viņš ir tāds vai šitāds".

 

"Es domāju, ka viņš tomēr ir viens no gudrākajiem un spējīgākajiem. Ja viņš kaut ko apņemas darīt, varbūt viņam arī izdosies," saka D.Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 37

to Stepanof

butu reiz jabeidz Gulbenes pilsetas un tagad novada cilveku apzagsana un iebiedesana!

pirms 11 gadiem, 2009.11.28 13:16

VIDs

manuprat Gulbenes domei tomer, lai cik oranza vina butu interese gut normalus nodoklu ienemumus, kurus koris pilsetai nozog maksajot apoksnu algas, manuprat divi iesniegumi par so ''spidoso'' uznemju ir iestregusi Rigas VIDa, kas velreiz norada, ka vids ir jareorganize pilngi, bet seviski Gulbenes vida nodala

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 18:25

GINTAM

Tu laikam dzīvo padomju laikos. Domei NEKAS NAV JĀSKATĀS, kā Koris organizē savu biznesu.

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 10:28

gints

koris ir vienkarsi mazs nelietis salidzinot ar ilgadejiem monstriem, tas ka vins apjaj savus darbiniekus lidz pedejam tas fakts, kur skatas dome

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 19:24

Koris- jā tikai visi tur strādā par minim;alo algu bet pārējo saņem aploksnēs Varbūt ne tā???????Un visi to zina bet klusē kapēc????????

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 09:29

Inga2

Vēlēšanas tuvojas... ierosinu nevienam neiet balsot, jo nav jau par ko ir tikai zagļu banda un eiropas pakalpiņi-roklaižas

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 22:25

Kniede 19:12:13

Paldies! Labāk esmu naivs,nekā muļķis un žultains cilvēciņš.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 19:32

Arcix 10, to Kniede

Noprotu, ka esi gulbenietis(te) un tad jau būtu jāzin, ka katrs, kurš nokļūst publiskā telpā Gulbenes masu mēdijos, tiek noriets līdz pēdējam. Tāda ir gulbeniešu mentalitāte. Pat sportists, kurš gatavojas pārstāvēt Latviju(arī GULBENI) Olimpiskajās spēlēs, tiek apliets ar samazgām. Un politikai šeit ir tikai pakārtota loma, galvenais ir parādīt savu mazvērtības kompleksu. Atbildēt taču nevajadzēs. Dzirksteles forums tam ir labs piemērs. Ir TP biedri Stepanovs, Repše vai V.Vīķe-Freiberga - nav svarīgi. Galvenais, žults ir nolaista. Zīmīgi, ka aktīvākie komentu autori darbojas no 8.30 - 17.30. Tātad strādā kādā valsts iestādē un ir līdzatbildīgi par visu to, par ko lamā pārējos.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 19:14

Ai, ai, Kniede, Kniede..Vai tiešām domā, ka cilvēki arvien vēl naivi..

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 19:12

Kniede

Tāds visumā reālistisks skats uz notikušajiem procesiem valstī ir tikai Arcix 10. 18 gados savu pienesumu, kļūdas,neģēlības pieļāvušas VISAS PARTIJAS ,VALDĪBAS, ATSEVIŠĶAS AUGSTAS AMATPERSONAS. Jautājums,cik lielā mērā. Jau no pastāvēšanas pirmsākumiem valsts virzījusies pa aplamu attīstības ceļu - mežonīgo kapitālismu. Tikai vēsture visu noliks savās vietā - katra nopelnus un kļūdas. Šobrīd mums ir vāja valdība. Tas taču katram normālam cilvēkam skaidrs. Par Repši un Kamparu vispār nav vērts runāt. Dombrovskis ir izglītots teorētiķis, izskatās arī godprātīgs, bet bez praktiskas dzīves un darba pieredzes kāda uzņēmuma vai lielas iestādes reālā vadīšanā. Tāpēc viņa darbošanās ir atrauta no praktiskās dzīves, vēl arī lokanais mugurkauls, kā jau dauziem latviešiem.

Nav smuki apriet vietējos oranžos, kuri to nav pelnījuši. Daudzus no viņiem pazīstam. Tie ir daļa no Gulbenes aktīvajiem un darbīgākajiem cilvēkiem vai parasti kārtīgi darba darītāji,daži arī kļuvuši par bezdarbniekiem. Ar neapbruņotu aci redzams, ka partija neko nav līdzējusi.
Dievs dod visiem tā atbildīgi strādāt, kā to dara šeit minētie Sprudzāne (viena no la bākajām bibliotekām valstī) , Koris - parktiski vienīgais ražotājs Gulbenē.

Pirms runājam (rakstām) ir jāzin, jādomā,jāanalizē. Ja viens zog, tad tas nenozīmē, ka visi zog. Varbūt iztiksim bez birku piekāršanas, kā sājā gadījumā Arcix 10, jo mēs nezinām, kas viņš.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 18:19

zaķis

Izlasot TP slavināšanu avīzē it sevišķi jaunievēlēto vadoni,gribas braukt 5 novadus tālāk.Es šos cilvēkus uzskatīju par gudrākiem.Žēl,no sirds žēl,ka esam gatavi pārdot savu sirdsapziņu.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 18:10

Arcix 10

Ir patīkami diskutēt ar Fanu, bet tas subjekts no 17:36 izskatās pavājš - politiski zombēts. Par Stepanovu. Viņš pa šiem gadiem Gulbenei ir vairāk finanšu sarūpējis, nekā viens otrs demagogs čiekuru salasījis. Par paša kabatu - kamēt likumsargi to nebūs pierādījuši, cilvēks ir nevainīgs. Citādi ir kādu jēlīti, kurš gan pa elektrotīkliem šivērējās, gan Baltajā pilī aplošņu algas fenderēja. Tas, lūk, ir pierādīts. Bet tādas melnās avis ir visās partijās.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 18:07

to neaptestajam Arcix10

Jautajums jau nav par Kokinu ''lattelekom'' un skeles kedes suniem VIDa soncikiem un jakaniem( banditu vaskavicu nepisim ieksa), bet par Gulbenes izzadzejiem stepanovu , adamovicu, kori un parejo oranzo un zalo varzu, jo iedzivotaji ir padariti par vinu noziedzigo iegribu vergiem.

cik ilgi stepanvos kopa ar nevardausku turpinas apzagt Gulbenes iedzivotajus ar nesamerigi uzpustajiem apkures tarifiem?

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 17:37

to neaptestajam Arcix10

Jautajums jau nav par Kokinu ''lattelekom'' un skeles kedes suniem VIDa soncikiem un jakaniem( banditu vaskavicu nepisim ieksa), bet par Gulbenes izzadzejiem stepanovu , adamovicu, kori un parejo oranzo un zalo varzu, jo iedzivotaji ir padariti par vinu noziedzigo iegribu vergiem.

cik ilgi stepanvos kopa ar nevardausku turpinas apzagt Gulbenes iedzivotajus ar nesamerigi uzpustajiem apkures tarifiem?

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 17:36

Fans to Arcix 10

Gribu tev opnēt dažos tevis izteiktajos viedokļos:

1) Domāju,ka mēs visi ļoti labi zinām to,kāda patiesībā ietekme Kokinam bija Parex bankā,un,kādu konkrētu nodaļu viņš vadīja...Līdz ar to apgalvojums par to,ka Kokinam ir kāds sakars ar Parex bankas finansiālo situāciju ir ļoti apšaubāms,ja ne neiespējams...
2) Protams,Sončiks par VID vadītāju kļuva LC laikā,tomēr,sakars ar TP augstu stāvošām personām viņam ir gana liels..varu minēt konkrētus piemērus tam,kā Sončiks ar savu parakstu atlaida dažU labu lielu firmu nodokļu parādus...
3) V.A.Krauklis nekad dzīvē nav bijis pat tuvu ekonomikai...Bija parasts Valkas mērs un viduvējs dziedātajs..Tagad viņš ir Saeimas tautsaimniecības komisijas vadītājs...bet kompetence šajā jomā viņam ir tuvu nullei,tāpat kā lielai daļai tur sēdošõ deputātu..
4) Piedod,bet,neuzskatu,ka Dombrovskis būtu sliktāks par piensaimnieku Kalvīti,vai Godmani...viņs atšķirībā no diviem iepriekšminētajiem nav bijis iesaistīts dažādos finanšu skandālos un valsts izzagšanas shēmās..Viņš vismaz pasaka,ka ir kļūdījies,pretēji Kalvītim,kurš,joprojām uzskata,ka nav ne pei kā vainīgs...
5) Par zagļiem piekrītu,un,arī tam,ka visiem jāatbild,tomēr,ir zagļi,kas vairs nezog,un,ir zagļi,kas turpina to darīt ar vēl lielāku vērienu...domāju,ka nav jāsaka priekšā personālijs,kura vārds figurē vimaz pusē no pēdejā laika lielākajiem skandāliem...

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 17:09

Arcix 10, Fanam

1. Cik labs finansists Parex sistēmā bija Kokins, mēs redzam no šīs bankas likteņa.
2. Kāds konkrēti sakars Sončikam ar TP?
3. Par Slakteri piekrītu, par Kraukli nē.
4. Pirmais muitas lietu shēmotājs bija Repše, kad rubļu vagoniņus uz Maskavu sūtīja.
5. Valstī tomēr vajadzīga stingra un gudra valdība(piekrīti ?!), nevis premjers, kurš savā laikā pie Repšes bankā vadīja nodaļu ar vienu padoto.
6. Sūdus, kas sastrādāti, jāizmēž visiem to līdzautoriem. Nevar būt, ka viens "zaglis" ir labāks par citu "zagli"(piemēram, Lembergs-Stepanovs/Berķis).

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 16:46

Ilze

Vai te daudzi ir pārāk gudri, vai pārāk dumji, ja vēl tagad Šķēlē saskata nācijas glābēju. Viņš to varētu, izcilas spējas biznesā, bet, diemžēl, tikai paša interesēs. Ne par velti grib atgiezties, jo, laikam, kaut kur jūtama nauda.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 15:45

Naivie latvieši!Pietiks "mākoņtētim" ar saviem "eņģelīšiem " pasolīt banāniņu,atkal skriesiet balsot par šo partiju!

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 15:27

Vietējās ziņas