Seminārā piedalās arī gulbenieši

Liepājā notiek biedrības "Patvērums "Drošā māja"" rīkotais seminārs "Fiktīvo laulību mazināšana: multiplikatoru izglītošana", par to informē aģentūra LETA.

Biedrība stāsta, ka semināra mērķa grupa ir speciālisti no sociālā dienesta, bāriņtiesas, Valsts un pašvaldības policijas, bērnu ārpusģimenes aprūpes institūcijām, biedrībām, izglītības pārvaldēm un bibliotēkām. Apmācībās piedalīsies dažādu jomu profesionāļi no Gulbenes, Preiļiem, Līvāniem, Aglonas, Daugavpils, Dagdas, Madonas, Balviem un citām pilsētām.

Kopumā līdz 18.oktobrim, kad Eiropas Savienībā un Latvijā atzīmē dienu pret cilvēktirdzniecību, tiks organizēti pieci izglītojoši divu dienu semināri.

"Tajos dažādu jomu profesionāļi no visas Latvijas tiks iepazīstināti ar tādām tēmām kā cilvēktirdzniecības jēdziens un mērķis, fiktīvo laulību fenomens, ekspluatatīvas fiktīvas laulības kā cilvēktirdzniecības forma, vervēšanas mehānisms, upura ievainojamība, cilvēktirdzniecības upura fiktīvo laulību situācijā identificēšana, atbalsta sistēma ekspluatatīvo fiktīvo laulību upuriem un speciālistu loma fiktīvo laulību mazināšanā, kā arī preventīvie pasākumi fiktīvo laulību fenomena mazināšanai," atklāj semināra organizatori.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas