Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seniori grib piedalīties kultūras pasākumos 1

Šonedēļ kārtējā sanāksmē kopā pulcējās Gulbenes pilsētas pensionāru apvienības padome. Sanāksme iesākās mazliet neparasti, jo 75 gadu jubilejā tika godināta kādreizējās Ozolkalna pamatskolas ilggadējā direktore Sofija Sudarova.

Piedalīties sanāksmē bija uzaicināta Gulbenes  novada domes kultūras vecākā konsultante Edīte Siļķēna.

“Viņa mūs iepazīstināja ar pasākumiem, kas šogad plānoti novadā, kā arī pateicās par aktīvo senioru kustību novadā. Īpaši tika uzsvērta senioru loma tajos, caur dziesmu un deju kopjot un saglabājot kultūras tradīcijas, ceļot cieņā latviešu tautas tērpu un saglabājot latviešu valodu. Novadā darbojas daudz dažādu senioru kolektīvu. Lai kultūras latiņu celtu arvien augstāk, tiek rīkotas novadu skates,” stāsta Gulbenes pilsētas pensionāru apvienības padomes locekle Maruta Pērkone.

Arī seniori ir gatavi piedalīties kultūras pasākumos, par lielu notikumu uzskatot Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Skroderdienas Silmačos” Druvienā, kurā piedalīsies arī novada amatiermākslas kolektīvi. “Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu, 3.jūnijā Lizumā notiks novada senioru Sporta svētki, bet 1.jūlijā Stāmerienā norisināsies novada Senioru dienas. Jūlija beigās svinēsim kārtējos Gulbenes Pilsētas svētkus, bet augustā – Novada svētkus. Liels pasākums būs 20.augustā Ozolkalnā, kad tiks atzīmēta izcilo diriģentu brāļu Imanta un Gido Kokaru 95. dzimšanas diena,” atgādina M.Pērkone.

Gulbenes novada pensionāru biedrības “Atspulgs 5” vadītāja Anna Vīgante informēja par Latvijas Pensionāru federācijas darbu. 22.aprīlī Valmierā notiks senioru forums, ko organizē Labklājības ministrija kopā ar Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju. Pilsētas senioru apvienības priekšsēdētāja Mirdza Kušķe rosināja padomāt par iespēju vasaras otrajā pusē organizēt četru dienu senioru ekskursiju uz Ziemeļpoliju, informē M.Pērkone.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas