Seniori no Anglijas vasarā rosīsies Gulbenes parkos 1

Jūnijā un jūlijā Gulbenes parkos un arī Stāmerienā brīvprātīgo darbu veiks seniori no Anglijas.

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Guna Švika stāsta, ka projekta "Nature Nurture" gaitā no 18.jūnija līdz 9.jūlijam mūsu novadā darbosies seši brīvprātīgie seniori no Anglijas. "Projekta ideja ir brīvprātīgais darbs," uzsver G.Švika.


Senioru galvenais uzdevums būs darbs Gulbenes parkos un citi ar dārzniecību saistīti uzdevumi.
Viesi ne tikai rosīsies Gulbenes parkos, bet gan arī kopā ar Gulbenes novada senioriem dosies ekskursijās un rīkos atpūtas vakarus, kā arī ar vietējiem un brīvprātīgajiem jauniešiem no Lietuvas, Francijas, Spānijas un Ungārijas palīdzēs gatavoties Gulbenes novada svētkiem, kas šogad 7.jūlijā notiks Stāmerienā.


Savukārt oktobrī brīvprātīgie seniori no Gulbenes dosies uz Angliju, lai arī tur veiktu līdzīgus uzdevumus.
Senioru brīvprātīgais darbs ir iespēja darboties citā Eiropas valstī, kā arī iespēja piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, apgūstot jaunas valodas un veicinot senioru aktivitāti un līdzdalību sabiedriskajos procesos.

Projektā piedalās seniori, kuri ir sasnieguši 50 gadu vecumu un vairāk. Senioru brīvprātīgā darba projekti ir divpusēji sadarbības projekti, kuru gaitā notiek brīvprātīgo senioru apmaiņa starp divām Mūžizglītības programmas dalībvalstu organizācijām Projektu finansē Eiropas mūžizglītības programma.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Labdien! ''nature nurture'' ir nūdistu biedrība. Vai Jūs Švikas kundze arī piedalīsieties šajās talkās?

pirms 9 gadiem, 2012.01.25 09:59

Vietējās ziņas