Seniori svin svētkus

Vecgulbenes muižas "Manēžā" pagājušajā svētdienā notika rajona senioru svētki "Mans mūžs kā Latvijas zeme". Tie bija veltīti Latvijas valsts 90.gadskārtai un Eiropas Veco ļaužu dienai. Pasākumā piedalījās apmēram 450 seniori no Gulbenes pilsētas un rajona vietējām pašvaldībām.

"Pagastu atsaucība bija patiešām laba," saka Gulbenes pensionāru padomes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe, kura kopā ar Stradu pagasta padomes priekšsēdētāju Annu Vīganti un Daukstu pagasta pašvaldības vadītāju Sandru Duļbinsku strādāja pasākuma iniciatīvas grupā.

 

Senioriem koncertēja vīru koris "Silvicola", dziedot laikam, vietai un cilvēka mūža gājumam atbilstošas dziesmas. Koncerta programmu vadīja dzejniece Marika Svīķe. Kolektīvu diriģēja Ilga Radziņa, Ēriks Derums, Aivars Opincāns un kora mākslinieciskais vadītājs Pauls Kvelde. Tradicionāli tika godināti kora dalībnieki - jubilāri. Starp viņiem bija arī ilggadējais kora dziedātājs Voldemārs Laicāns, kurš septiņdesmitajos gados Gulbenē strādājis par finanšu nodaļas vadītāju. Ar ziediem viņu sveica daudzi gulbenieši.

 

Pasākumā uzstājās arī Stradu pagasta senioru kolektīvs "Baltābele" un Gulbenes kultūras centra senioru deju kopa "Reveranss".

 

Pasākumu vadītāja Inese Stalidzāne. Visiem bija iespējams pakavēties kopīgās sarunās pie vīna glāzes un kafijas tases, kā arī dejot ballē, kurā muzicēja grupa "Rolise".

 

Pasākums bija godinājums vecākajai paaudzei.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas