Seniori un organizācijas dalās pieredzē par brīvprātīgo darbu

Aprīlī pārstāvji no Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Auseklītis”, Gulbenes sākumskolas, biedrības “Krustalīces mantojums”, Gulbenes vēstures un mākslas muzeja dalījās pieredzē, kā tas ir, uzņemt brīvprātīgo savā iestādē, informē Liene Baranovska.

"Gulbenes sākumskolā seniores vadīja  sporta stundu mazākajiem audzēkņiem, kopīgi gatavoja augļu salātus, dalījās prasmēs kartīšu gatavošanā. Savukārt ar biedrības “Krustalīces mantojums” iniciatīvu ir norisinājušās apkārtnes sakopšanas talkas, bet bērnudārzs “Auseklītis” izteica vēlmi pie sevis uzņemt seniorus, kuriem ir prasmes un zināšanas dārzkopībā. Seniori, stāstot par saviem brīvprātīga darba piedzīvojumiem, īpaši sajūsmināti bija par darbošanos sākumskolā. Tās bijušas patīkamas, sirsnīgas un pozitīvas tikšanās reizes. Skolēni bijuši ļoti atsaucīgi un labprāt iesaistījušies sarunās," stāsta L.Baranovska.

Aktivitātes notiek saskaņā ar starptautisko projektu „Local and International Active Seniors” (Aktīvs seniors). Projekts finansiāli atbalsta Eiropas Savienība. .

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas