Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Senioriem sarūpē autobusu uz pasākumu

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība ir sarūpējusi autobusu, lai uz Ziemassvētku pasākumu, kas notiks Gulbenes kultūras centrā 16.decembrī pulksten 15.00, atvestu tos pensionārus, kam pašiem saviem spēkiem ir grūti atnākt.

“Lūgums visiem pilsētas senioriem saņemties un atnākt uz Ziemassvētku eglītes pēcpusdienu. Esam uzrunājuši kultūras centra vairāku paaudžu amatiermākslas kolektīvus, kuri sniegs koncertu. Ceru, ka pie mums ciemos atnāks arī kāds no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas deju kolektīviem. Pie mums uz šo pasākumu ir solījuši ierasties arī mūsu sadraudzības partneri – Alūksnes senioru grupa. Tradicionāli kādu brīdi pakavēsimies pie svētku pīrāga un kāda silta dzēriena, tāpēc “groziņš” līdzi nav jāņem,” saka Gulbenes pilsētas pensionāru padomes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe.

Seniori lūgti zvanīt pa tālruni 64473452 M.Kušķei, lai pieteiktu autobusu nokļuvei uz pasākumu. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas