Seniorus aicina peldēt 3

Gulbenes novada pašvaldība atsākusi senioriem un personām ar invaliditāti par brīvu organizēt peldēšanas un ūdens aerobikas nodarbības.

Tās notiks Priekuļu peldbaseinā. Senioriem, kuri vēlas izmantot šo iespēju, ir jāpiesakās, zvanot Astrīdai Saveļjevai – 28613326. Personām ar invaliditāti jāpiesakās, zvanot Pēterim Kozlovskim – 26140358. Šādu informāciju ir publiskojusi Gulbenes novada pašvaldība.

Uzsvērts, ka braucieniem uz Priekuļu peldbaseinu vietu skaits ir ierobežots. Braucieni uz baseinu tiek plānoti astoņas reizes – divreiz mēnesī, sākot ar janvāri.

A.Saveļjeva “Dzirkstelei” saka, ka vēl ir dažas brīvas vietas februāra braucieniem, kā arī var pieteikties braucieniem martā un aprīlī.

Braucieni ir paredzēti 13. un 15.februārī, 13. un 15.martā, 10. un 12.aprīlī. Baseina apmeklējuma un transporta izdevumus segs Gulbenes novada pašvaldība no projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” līdzekļiem.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aija

Pēc būtības būtu jābūt tie cilvēki,kas saņem vecuma pensiju. Gadi šajā gadījumā drusku atšķiras. Bet nevar zināt,kā izdomājuši tie cilvēki,kas to visu organizē.

pirms 2 gadiem, 2018.12.18 10:04

Vietējās ziņas