Seniorus aicina uz datorkursiem

Gulbenes bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina seniorus bez priekšzināšanām pieteikties uz mācībām “Pirmie soļi darbā ar datoru un internetu”.

Gulbenes bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Sabīne Jefimova informē, ka mācības notiks septembrī Gulbenes bibliotēkā (2.stāva mācību zālē). Tās ilgs 7,5 stundas (5 nodarbības pa 1,5 stundām). Mācības notiks pie portatīvajiem datoriem nelielās dalībnieku grupās (5 līdz 6 cilvēki). Nelielās grupas tiek veidotas ar mērķi, lai katrs dalībnieks nodarbībās spētu saņemt individuālu pasniedzēja pieeju, tādējādi nodrošinot efektīvāku prasmju un iemaņu apguvi.


“Apmācību kursa mērķis ir iedrošināt seniorus darbam ar jaunajām tehnoloģijām, sniegt pirmās zināšanas datora un interneta lietošanā, kas sekmēs senioru iekļaušanos informācijas sabiedrībā, uzlabos dzīves kvalitāti, saziņas un informācijas meklēšanas prasmes,” saka S.Jefimova.


Dalībnieku skaits mācībās ir ierobežots, tādēļ interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 31.augustam pa tālruni 26344766.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas