Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septembrī – astoņi būvniecības pieteikumi 1

Gulbenes novada būvvalde septembrī ir saņēmusi astoņus būvniecības ideju pieteikumus.

Divos gadījumos jau konstatēta projektēšanas nosacījumu izpilde – ūdensvada un kanalizācijas trases izbūvei Zvaigžņu ielā Gulbenē, kā arī dzīvojamās mājas pārbūvei Stradu pagasta “Āboliņos”. Par to liecina būvvaldes publiskotā informācija.

Septembrī būvvaldē saņemtie pieteikumi liecina, ka Lizuma “Avotos” ir ieplānots būvēt mobilo angāru. Saimniecības ēkas tiks būvētas Gulbenē, Krasta ielā 11, kā arī Daukstu pagastā, “Kalnalīvēs”. Ēku pārbūve plānota Gulbenē, Brīvības ielā 72, kā arī Līkajā ielā 21 (Gulbenes 2.vidusskolas ēka). Beļavas pagasta “Eglītēnos” grib būvēt pirti. 

Augustā novada būvvaldē tika saņemti 12 būvniecības pieteikumi, 6 gadījumos izpildīti projektēšanas nosacījumi. Tajā skaitā par telpu grupas pārbūvi pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas vajadzībām Lizuma pagasta “Akācijās”; par ceļa posmu Pogupe-Medņi, Stukmaņi-Jaunasaraupji-Roznieki, Pamatskola-Jaunauziņas-Ceplīši, Jaunauziņas-Attīrīšanas, Mālukalni-Lejnieki, Ranka-Rankas stacija, Litenes stacija-Sopuļi-Jaunsilenieki un pievadceļa Jaunsileniekiem, Sopuļi-Monte betona tilts posmu pārbūvi Stāmerienas, Līgo, Druvienas, Tirzas, Rankas, Litenes pagastā.

Jūlijā saņemti astoņi būvniecības pieteikumi, trijos izpildīti projektēšanas noteikumi. Sabiedriski nozīmīgākās ieceres – mazvērtīgo ēku demontāža Zemessardzes poligonā Galgauskā un teritorijas labiekārtošana un inženiertīklu būvniecība Lizuma “Avotos”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

BŪVVALDE STRĀDĀ

Kur tad vēl nelikumīgi celtās pirtis, kur nav nekādu būvniecības papīru!?!

pirms 3 gadiem, 2016.10.12 08:54

Vietējās ziņas