Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA “Gulbenes autobuss” cer uzvarēt konkursā 3

SIA “Autotransporta direkcija” iepirkumu komisija uzsākusi pieteikumu vērtēšanu konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021. līdz 2030.gadam. SIA “Gulbenes autobuss” pretendē veikt pasažieru pārvadājumus Gulbenes, Alūksnes un Balvu novadā, uz šo loti pieteikumu iesniegusi arī AS “Nordeka”.

Konkurentu cenu piedāvājums - līdzīgs
“Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionālajā autobusu maršrutu tīklā tiek vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kur cena veido 40 procentus, bet tehniskais piedāvājums – 60 procentus. Tehniskajā piedāvājumā tiek vērtēts autobusu vecums, tehniskais aprīkojums, pieejamība cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pakalpojumu sniegšanas kvalitāte un drošība, piemēram, videonovērošana un GPS, papildus paredzēti bonusi par bezskaidras naudas norēķiniem, vizuālu un atskaņotu informāciju par pieturvietām,” stāsta “Autotransporta direkcijas” sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Plone.
SIA “Gulbenes autobuss” valdes loceklis Gundars Kristapsons atzīst, ka AS “Nordeka” ir spēcīgs konkurents, turklāt nav zināms, vai startē viena “Nordeka” vai arī tā ir apvienība. Arī SIA “Gulbenes autobuss” konkursā pieteikumu iesniedza kopā ar SIA “Balvu autotransports”. “Šķiet, ka vērtējums varētu būt diezgan līdzīgs. Pašlaik ir publicētas tikai pretendentu piedāvātās pakalpojumu cenas visam līguma darbības termiņam. Mūsu piedāvātā cena bija augstāka nekā “Nordekai”, bet jau sākotnēji likām lielāku uzsvaru uz tehniskā piedāvājuma vērtējumu. Mums būs salīdzinoši jauni autobusi, kuros pasažieriem ir nodrošinātas visas prasības, kādas bija noteiktas konkursā,” salīdzina G.Kristapsons.

Pārvadājumu uzvarētājs būs zināms martā
Z.Plone atzīst, ka vērtēšanā ir ļoti daudz darba, tāpēc konkursa uzvarētāji varētu būt zināmi tikai martā. “Šajā gadā pārvadājumi tiks turpināti tāpat kā līdz šim. Nākamajā gadā uzvarētājs var sākt darbu ar janvāri vai arī vēl 12 mēnešus paredzēt tehnikas sagatavošanai. SIA “Gulbenes autobuss” līdztekus gatavo projektus, domājot ne tikai par pārvadājumiem, bet arī par cita veida pakalpojumiem. Ir iecere par smagās tehnikas mazgātavas būvi, kas varētu apkalpot lielu skaitu klientu. Blakus ir CSDD, tāpēc šim pakalpojumam būtu ļoti piemērota vieta,” norāda G.Kristapsons.
Uzņēmumam ir vēl citas ieceres, par kurām pagaidām viņš nevēlas stāstīt. G.Kristapsons atzīst, ka nedomā zaudēt konkursā. Citu maršrutu tīklos ir lielākas cenu starpības pretendentu pieteikumos, kas dod iespējas prognozēt iznākumu. “Mūsu gadījumā visu noteiks tehnikas piedāvājums. Diemžēl nezinām, kāds tas ir konkurentiem,” saka G.Kristapsons.


Uzziņai

◆ Sabiedriskā transporta pakalpojumi reģionālajā maršrutu tīklā tiek nodrošināti ar 1158 autobusiem.
◆ Šobrīd vidējais autobusu parka vecums ir 10,85 gadi.
◆ 666 autobusos ir ieviesti bezskaidras naudas norēķini.
◆ Iespēja izmantot abonementa biļeti tiek nodrošināta 674 reģionālajos maršrutos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Inta

Nav zināms , ir zināma cena kuru piedāvāja: 1,37 par km, citam piedāvājumam 1.16, un viss tikai divi piedāvājumi, kur cena ir 40 % no vērtējuma. Tātad vēl ir iespējas.

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.28 08:28

autobuss

Ne jau iebraucēji glābs mūsu uzņēmumus!

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.25 01:34

Vietējās ziņas