SIA "Gulbenes autobuss" un SIA "Balvu autobuss", kā arī SIA "VTU Valmiera" pārsūdzējušas reģionālo pārvadājumu iepirkumu 7

SIA "Gulbenes autobuss" un SIA "Balvu autobuss", kā arī SIA "VTU Valmiera" pārsūdzējušas rezultātus konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu no 2021.gada, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija. IUB par šo iepirkumu trešdien, 27.maijā, iesniegtas divas sūdzības. Vienu iesniedzis "Gulbenes autobuss" un "Balvu autobuss", bet otru - "VTU Valmiera". Sūdzību izskatīšanas termiņš vēl nav noteikts. Par to informē ziņu aģentūra "Leta".

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka lotē “Gulbene, Alūksne, Balvi” uzvarēja apvienība AS “Nordeka” un SIA “Sabiedriskais autobuss”. SIA “Gulbenes autobuss” valdes loceklis Gundars Kristapsons uzskata, ka viņa vadītā uzņēmuma sadarbībā ar SIA “Balvu autotransports” piedāvājums konkursā par pārvadājumiem Gulbenes, Alūksnes un Balvu novadā ir labāks nekā konkursa uzvarētājam.

Tuvākajā laikā "Autotransporta direkcija" iepazīstinās valdību ar informatīvo starpziņojumu par konkursa rezultātiem un ietekmi uz valsts budžetu 10 gadu griezumā.

Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 16 maršrutu tīkla daļās kopumā tika saņemti 40 piedāvājumi, kurus iesniedza 15 pretendenti.

Tāpat ziņots, ka Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu un Transporta darbinieku arodbiedrība (LAKRS) aicināja satiksmes ministru Tāli Linkaitu (JKP) un Autotransporta direkciju sniegt plašu un izsmeļošu informāciju par to, cik lielā mērā iepirkumā par reģionālo pasažieru pārvadājumu nodrošināšanu no 2021.gada ir vērtēta uzņēmēju sociālā atbildība un godīga nodokļu nomaksa. 

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzdevis satiksmes ministram Tālim Linkaitam (JKP) skaidrot reģionālo pārvadājumu konkursu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

jānis briesmīgais

Tieši tā. Pareizi darīts. Pret netaisnību jācīnās. Novēlu uzvarēt!

pirms gada, 2020.05.30 12:04

Aija

Kāpēc nevar izteikties skaidrāk-LOTĒ. Zīlē,kas tas par vārdu.

pirms gada, 2020.05.30 20:10

Voldemārs

Algas maksāt nav par ko, autobusi ir grabažas, saraksts pie pieturas nav, bet grib vinnēt konkursu! ***u... Šoferus uz pansi un grabažas uz tolmetu!

pirms gada, 2020.06.01 07:14

autobuss

Un tevi uz Strenčiem!

pirms gada, 2020.06.01 09:51

Voldemārs

Kapēc? Tu esi dikti lepns, ka pārstāvi sūdvagonu firmu, kur praktiski nav pasažieru? Lai arī kas tur nāktu vietā, sūdīgāk jau par stulbenes autobusu nebūs. Es poe Saiemas un piketē, ka tu ar savu šrotu parku esi negodīgi oligarhu appists!

pirms gada, 2020.06.01 12:32

hot stream

Konkurss netaisnīgs. Uzvarēja vadātāji, kam aiz muguras stāv vai nu oligarhi ( Šķēle un tml.), vai zaglīgie blēži, kam jau tā ir parādu parādi sakrājušies.

pirms gada, 2020.06.01 10:47

Aija

Un kas ir zem tās firmas,kas uzvarēja? Kārtējo reizi mūs,lauciniekus,grib izputināt. Kā šis viss ir apnicis!!! Sāk,dzīvojat savā sūnu ciemā un nebāžat degunus ārā. Kas tad te brauks,pa tādiem ceļiem ar lielajiem autobusiem. Saņems ko var izspiest no valsts un reisus likvidēs. Vai tad ar Alūksnes autobusu tā nebija? Ir simts un viens gadījums. Nav jau slikti kā māk taisīt naudu, bet ja uz mūsu rēķina!!!
Tāpat kā Rimšēvičs. Jaunā firma,tik ar ko nodarbojas,ne vārda. Pretīgi.

pirms gada, 2020.06.02 16:46

Vietējās ziņas