Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA "Gulbenes nami" valdes locekļa amatam no jauna piesakās astoņi cilvēki 11

Otrreiz Gulbenes novada domes izsludinātajā pretendentu atlasē uz SIA “Gulbenes nami” valdes locekļa amatu līdz noteiktajam termiņam – 12.decembrim – ir pieteikušies astoņi cilvēki. Tas ir par trim cilvēkiem vairāk nekā pirmajā atlasē.

“Šoreiz vienu kandidātu vispār nevarēja sākt vērtēt, jo cilvēks bija iesniedzis nepilnīgu informāciju. Aicinājām papildus iesniegt obligāti nepieciešamo informāciju, taču tas nenotika, tāpēc šis cilvēks palika bez vērtēšanas. Ja nav pievienots viņa skatījums par “Gulbenes namu” turpmāko attīstību un citi dokumenti saskaņā ar atlases nolikumu, vērtēšana nav iespējama,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis, kura pienākumos ir pārstāvēt pašvaldību tās uzņēmumā “Gulbenes nami”.

Pretendentu atlases vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs novada deputāts Ivars Kupčs laikrakstam stāsta, ka izvērtēšana notiek trīs kārtās. Otrajā kārtā tika vērtēti septiņi pretendenti, no kuriem tikai pieci savāca vismaz minimālo piecu punktu skaitu par izglītību, pieredzi un redzējumu “Gulbenes namu” turpmākajā attīstībā. Šie pieci tiks aicināti uz individuālām pārrunām novada domē 20.decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Pret

"Tikai pieci savāca vismaz minimālo piecu punktu skaitu"... ar tādām dotībām tiek piedāvāts vadīt uzņēmumu...ar ko domā mūsu novada deputāti...

pirms 3 gadiem, 2016.12.16 20:57

Ass

Tak pats labi saproti ,ar KO domā mūsu deputāti...Tri pjaķi ot borodi,tikai no mugurpuses!

pirms 3 gadiem, 2016.12.16 22:53

novadnieks

Tie paši, vecie jau paliks. Vai Griķis ir sarakstā vai nav. Kāpēc ir jāslēp kandidāti, kas vai tik tiešām Gulbenes domei ir savējie kandidāti. Juridiski nav tiesību slēpt. Publisks pasākums. DEGPUNKTS, DEGPUNKTS

pirms 3 gadiem, 2016.12.17 02:05

Zinu

Griķis nebija arī iepriekšējā konkursa kanditādu sarakstā, nav arī šajā

pirms 3 gadiem, 2016.12.18 15:12

Nekā personīga

Laikam jau deputātu un novada darbinieku komisija meklē savu cilvēku...pagaidām izskatās neveiksmīgi. Vai jums cienītās dāmas un kungi, neliekas, ka kaut kas nav īsti kārtībā, ka ir izveidojusies šāda situācija...algu paaugstinām, kritērijus samazinām...kas notiek...

pirms 3 gadiem, 2016.12.18 15:23

*

Varētu tā arī būt

pirms 3 gadiem, 2016.12.19 13:51

Vajag parbaudi

Domaju,ka butu nepieviesams KNAB Gulbenes pilsetas domei un Gulbenes novada domei.
Ir sis un tas,kas tiek darits kaa nevajadzetu.

pirms 3 gadiem, 2016.12.18 22:38

viss

Vislabāk būtu paņemt izglītotu cilvēku , kas nav rajona padomē blatos!!! Varbūt , tad arī kārtība būtu!

pirms 3 gadiem, 2016.12.19 13:56

he tam viss

Talantīgi inženiertehniskie vadītāji jau pelna daudz, daudz vairāk par piedāvāto, nevis lasa darba piedāvājumus.

pirms 3 gadiem, 2016.12.19 17:41

Ass

Abās domēs sen vajadzētu visus izpurināt! Sēž visi pārlaimīgi, saņem n-tās reizes lielākas algas kā parastie strādnieki un tik štuko-kādu un cik lielu nodokli izdomāt un kā pacelt maksājumu cenas!

pirms 3 gadiem, 2016.12.20 17:07

Vietējās ziņas