SIA “Latvijas propāna gāze” samazina tarifus

SIA "Latvijas propāna gāze" paziņo saviem klientiem, ka sākot ar 2009.gada 1.jūniju tiek samazināta maksa par sašķidrināto gāzi, kuru piegādājam daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem.

"Sašķidrinātās gāzes lietotājiem, kuri saņem gāzi no virszemes un pazemes grupu iekārtām un kuriem pie mājas nav uzstādīts centralizētais gāzes skaitītājs, turpmāk par gāzi būs jāmaksā 3,17 Ls/m3 līdzšinējo 3,45 Ls/m3 vietā. Maksājums tiek samazināts par vairāk kā 8%," informē SIA "Latvijas propāna gāze" juriste Zane Rone.


Z.Rone skaidro, ka sašķidrinātās gāzes lietotājiem, kuri saņem gāzi no virszemes un pazemes grupu iekārtām un kuriem pie mājas ir uzstādīts centralizētais gāzes skaitītājs, turpmāk par gāzi būs jāmaksā 2,65 Ls/m3 līdzšinējo 2,94 Ls/m3 vietā. Maksājums tiek samazināts par vairāk kā 10%.

 

Juriste skaidro, ka maksa par gāzi iedzīvotājiem, kuriem pie mājas nav uzstādīts centralizētais gāzes skaitītājs, ir lielāka, jo SIA "Latvijas propāna gāze" rodas papildus administratīvās izmaksas, piemēram, papildus personāla algošana, iedzīvotāju maksājumu uzskaite un kontrole, kā arī papildus transporta izdevumi, apmaksas bankām par norēķinu kvīšu pieņemšanu no iedzīvotājiem u.c. Savukārt, ja namu apsaimniekotāji ir piekrituši administrēt maksājumus par gāzi, SIA "Latvijas propāna gāze" nerodas papildus izdevumi, tādēļ arī maksa par sašķidrināto gāzi ir mazāka.


SIA "Latvijas propāna gāze" aicina pašvaldības un to uzņēmumus - namu apsaimniekotājus, savā pārziņā pārņemt iedzīvotāju maksājumu administrēšanu un gāzes iekšējo tīklu apsaimniekošanu, tādejādi samazinot gan iedzīvotāju maksājumus, gan arī SIA "Latvijas propāna gāze" izmaksas.


Pateicamies visiem iedzīvotājiem par SIA "Latvijas propāna gāze" piedāvāto pakalpojumu izvēli un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību. Uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs mūsu darbinieki tuvākajā klientu apkalpošanas punktā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas