Siltina un renovē Gulbenes vidusskolu 3

Pilsētā vairākās iestādēs, tanī skaitā arī Gulbenes vidusskolā, ir uzsākta energoefektivitātes paaugstināšanas projektu realizācija.


Novada dome informē, ka Gulbenes vidusskolā veiks skolas ēkas siltināšanu, apkures renovāciju, gaismas ķermeņu nomaiņu un iekšējo elektrotīklu izbūvi. Projekta kopējās izmaksas ir 264 171, 86 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums ir 152 945,96 eiro. Projektu finansiāli atbalsta Klimata pārmaiņu finanšu instruments.

Gulbenes vidusskolas direktors Aivars Mednis stāsta, ka skolā darbi sākušies pirms aptuveni trim nedēļām un tos plānots pabeigt līdz jūnija beigām. Projektu realizē firma “RCI”. Pašreiz ir sākti darbi, kas saistās ar bēniņu pārseguma siltināšanu. Četros kabinetos jau ir nomainīta elektroinstalācija, darbu gaitā gaismas ķermeņi tiks nomainīti uz efektīvākiem, proti, uz LED apgaismojumu.


“Būs gan gaišāks, gan arī lielāka ekonomija,” saka A.Mednis un piebilst, ka projekts ir apjomīgs un darbu, kas jāizdara, ir pietiekami daudz.


“Kad ir aukstāks laiks, atsevišķos kabinetos skolā ir pavēss. Tagad ceram, ka viss būs kārtībā. Logi gan netiks mainīti, bet, kad kļūs siltāks, celtnieki ķersies pie fasādes remonta. Fasāde tiks krāsota gaišā krāsā, kopā ar starpbūvi un ģimnāziju veidosies skaists izglītības komplekss,” saka A.Mednis.


Skolas galā ir paredzēta autostāvvieta. Darbu gaitā tikšot sakārtota arī skolas priekšpuse, un rudenī, proti, 11.oktobrī, kad skolā plānots rīkot salidojumu, viss, visticamāk, jau būs sakopts.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Absolvents

Prieks lasīt pozitīvas ziņas! Vidusskolai tas tik tiešām bija nepieciešams. Lai izdodas realizēt ieceres!

pirms 7 gadiem, 2014.03.10 15:42

Kašķis

Tad jau drīz likvidēs... Novadā jau tā dara - vispirms skolas ēku renovē un tad likvidē skolu.

pirms 7 gadiem, 2014.03.11 08:39

māte

to jau gan nelikvidēs,tur tak bērnu daudz un nāks vēl,jo laukus likvidē.

pirms 7 gadiem, 2014.03.11 15:54

Vietējās ziņas