Sirsnīgs drauga stāsts pārtop datorā 3

Daukstēnieties Sandis Sukurs atzīst, ka portatīvais dators ir lielākais un iespaidīgākais laimests viņa dzīvē
Gulbenes Valsts ģimnāzijas 12.c klases skolnieks Sandis Sukurs ir viens no tiem 90 cilvēkiem, kuram pagājušās nedēļas nogalē SIA "Lattelecom" rīkotās akcijās "1+1=90" organizatori dāvināja portatīvo datoru.

Lai piedalītos akcijā, cilvēki rakstīja sirsnīgus stāstus par saviem līdzcilvēkiem, kuriem materiālu vai citu iemeslu dēļ nav sava datora, bet tas būtu nepieciešams un dzīvē pavērtu jaunus apvāršņus. Kopumā tika iesūtīti 1509 stāsti par dažādiem cilvēkiem no visas Latvijas.

 

Dators bija ļoti nepieciešams

Stāstu par Sandi rakstīja viņa klasesbiedrs un draugs Oskars Kuršs:

 

"Sandis spēlē bungas senioru grupā, dejo tautiskajās dejās, dzied korī, spēlē sitamos instrumentus Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestrī, izpalīdz Gulbenes teātrim tā izrādēs, darbojas skolēnu pašpārvaldē un Eiroklubā, pārstāv skolu, Jauniešu centru, Gulbeni un Latviju dažādos Eiropas Savienības projektos un konkursos, darbojas jauniešu centrā kā video montieris, fotogrāfs, atbalsta persona un palīdz organizēt dažādus pasākumus, piedalās labdarības akcijās, vienmēr ir jauks un pretimnākošs. Cenšas neatteikt un izpalīdzēt ikvienam, kas lūdz. Un vēl papildus šim - viņš 12.klasē mācās labi un teicami! Lai izpildītu visu, ko uzņēmies, Sandis ilgus vakarus pavada jauniešu centrā pie datora un mājās pie ģimenes pārrodas vēlu. Lai atvieglotu nastu, ko viņš ir uzņēmies un rastu iespēju vairāk laika pavadīt mājās kopā ar ģimeni, ko starp citu, viņš vērtē visaugstāk, viņam ir nepieciešams dators!

 

Sandis vienmēr saka:"Galvenais, lai cilvēks labs!""


Sandis "Dzirkstelei" atklāj, ka zinājis par šo vēstuli un klusībā arī nojautis, ka, iespējams, tiks pie kārotā datora.


Žūrija deva pusi no vērtējuma, otru pusi ar savu balsojumu sagādāja mājaslapas apmeklētāji. "Gribu pateikt paldies visiem draugiem, klasesbiedriem un ģimenei, kuri atbalstīja un balsoja par mani. Tagad tuvojas arī mans studiju laiks un dators man bija ļoti nepieciešams. Šīs ir lielākais un iespaidīgākais laimests, kādu esmu ieguvis," saka S.Sukurs.

 

Dodas arī uz Briseli

Savukārt pērnā gada nogalē S.Sukuram bija iespēja doties uz Briseli, lai iepazītos un izteiktu savu viedokli par Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta lietderību, mērķiem un efektivitāti. No 76 dalībniekiem viņš tika izvēlēts kā viens no 10 studiju vizītes dalībniekiem. Ģimnāzists atzīst, ka vizītes laikā guvis daudz dažādu iespaidu par Briseli un Eiropas Savienības institūcijām. Dienas grafiks bijis ļoti noslogots.

 

"Divi dienu laikā apskatījām iespaidīgi lielās un vizuāli pievilcīgās Eiropas Savienības institūciju ēkas, apmeklējām Eiropas Parlamentu, Eiropas Komisiju, Latvijas Republikas pārstāvniecību Eiropas Savienībā. Tikāmies, runājām un diskutējām ar Eiropas Parlamenta preses dienestu, Eiropas Komisijas komunikācijas dienesta pārstāvjiem un citiem. Ļoti interesanta uzvērtās saruna ar Latvijas Eiropas parlamenta deputātiem - Inesi Vaideri, Guntaru Krastu, Robertu Zīli, Ģirtu Valdi Kristovski un Georgu Andrejevu. Lai gan brīvo brīžu ir bijis maz, radām iespēju apskatīt arī Briseli un vietējo kultūru," norāda S.Sukurs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

es

ļoti jauks, vienkāršs un paīikams puisis.Lai tev, Sandi, veicas turpmākajā dzīvē!

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 16:55

Sandra

Sandis tiešām brīnišķīgs jaunietis, talantīgs un sirsnīgs.Lai veicas viņam un viņa vecākiem!

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 16:38

Vietējās ziņas