Skaidro iemeslus, kāpēc nedarbojas ekrāns 4

Garāmgājēji ir ievērojuši, ka pašlaik nav lietojams lielais skārienjutīgais ekrāns, kas ir novietots pie Gulbenes novada domes pilsētas viesu vajadzībām. Plaisa uz ekrāna liedz pilnvērtīgi izmantot šo publiskās pieejas interneta punktu, kaut vizuāli pirmajā brīdī bojājumu nevar pamanīt. Novada dome “Dzirkstelei” par šo faktu paziņoja piektdien, 28.martā.
Lai ziņkārīgos atturētu pārbaudīt ekrāna finkcionalitāti, tas šobrīd aptīts ar plēvi. Domē skaidroja, ka šonedēļ gaida ierodamies Gulbenē ekspertu, kurš noteiks ekrāna bojājuma iemeslu. Sākumā licies, ka notikušajā vainojama nenoskaidrotu personu huligāniskā rīcība. Taču tagad tiek pieļauta iespēja, ka bojājuma iemesls ir ierīces ražotāja brāķis, proti, iespējams, āra temperatūras svārstību dēļ ir notikusi plaisāšana.


“Faktiski šo ierīci pašlaik nevar lietot. To darot, var sabojāt zem ekrāna esošo apakšsistēmu,” “Dzirkstelei” saka novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne. Viņa stāsta, ka par notikušo ir paziņots Valsts policijai, tā ir uzsākusi kriminālprocesu visu apstākļu noskaidrošanai. Tiekot caurskatīts videonovērošanas kameru fiksētais. S.Krišāne aicina iedzīvotājus ziņot domei vai viņai personīgi (tālrunis 20207670), ja kāds ir redzējis huligānisku rīcību pie minētās ierīces.


Lielais planšetdators, kuram ir skārienjutīgs ekrāns, pie ieejas novada pašvaldības administratīvajā ēkā ir kopš šā gada 30.janvāra. No tā brīža šī ierīce ir bijusi pieejama iedzīvotājiem 24 stundas diennaktī un nodrošinājusi pieeju e-pakalpojumiem un informācijai par novadu. Šis publiski pieejamais interneta punkts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu izveidots par 4,5 tūkstošiem eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jolanta

Uz to tik vien cer, lai būtu huligāniska rīcība, lai atkal varētu ar pirkstu uz jauniešiem pakratīt...Varbūt kratiet ar pirkstu uz tiem, kas ekrānu izdomāja ārā novietot...

pirms 7 gadiem, 2014.04.03 08:18

Ak ja

Viss kas novietots ārā ir jāsalauž un jāsasit? Jolanta, tā tu domāji?????? Ak, kungs, kas notiek cilvēku galvās?

pirms 7 gadiem, 2014.04.03 12:18

to ak ja

Ne tā domāja! Iet runa par to, ka, iespējams, no temperatūras maiņām plaisa radās. Paši neko nenoskaidro, gaida ekspertu un tik skrien uz policiju. Būtu huligāni, būtu ekrāns lupatās tāpat kā pieturu stikli.

pirms 7 gadiem, 2014.04.03 13:52

Jolanta

Ak ja, drīzāk varētu pajautāt, kas notiek tavā galvā. Runa bija par to, ka šāda veida ierīce tika novietota ārā.

pirms 7 gadiem, 2014.04.05 21:08

Vietējās ziņas