Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šķieneros pulcina zemniekus 3

Ne tikai redzēt, bet arī aptaustīt un sīki izjautāt par visu, kas interesē! To visu otrdien, 5.jūlijā, varēja klientu dienā Šķieneru uzņēmumā – SIA “Kombainserviss”. “Ciemos aicinājām kombainu pircējus, ar kuriem jau sadarbojamies vai ceram sadarboties turpmāk,” “Dzirkstelei” saka SIA “Kombainserviss” komercdirektore Dzintra Medvedeva.

Apskatei SIA “Kombainserviss” teritorijā bija izlikti trīs Krievijas rūpnīcā “Rostselmach” ražotie graudu kombaini: “Vector 420”, “Acros 580” un sevišķas apbrīnas vērtais gigants “Torum 765”. Apskatāma bija arī cita Krievijā, Baltkrievijā, kā arī Rietumeiropā ražotā lauksaimniecības tehnika, agregāti, kurus pārdod SIA “Kombainserviss”.

Klienti arī varēja uzzināt par alternatīvu ugunsdzēšamajiem aparātiem – lodēm. Tas ir Taivānā ražots un patentēts brīnums, kura autori esot no Krievijas. Tika arī praktiski demonstrēts, kā šāda lode momentā noslāpē dīzeļdegvielas un benzīna izraisītu degšanu liela apjoma koka kastē. SIA “Kombainserviss” valdes loceklis Vasilijs Zagoruiko uzsver, ka šāda lode var operatīvi novērst nelaimi, ja notiek kombaina aizdegšanās. Prakse liecinot, ka arī Latvijā katru gadu ir vismaz pāris šādu ugunsgrēku.

Tomēr vislielāko sajūsmu skatītājos izraisīja tieši graudu kombains “Torum 765”. Rūpnīcas “Rostselmach” mārketinga projektu vadītājs Dmitrijs Inozemcevs slavēja kombainu, stāstīdams, ka tas spēj sekmīgi strādāt arī riskantos mitruma apstākļos, kad Rietumeiropas tehnika pieviļ. D.Medvedeva laikrakstam saka, ka šāds kombains Latvijā nonācis pirmoreiz. To pērkot zemnieks no Saldus puses.

Kombains šajās dienās no Šķieneriem aizceļošot pie sava īpašnieka. “Tas ir lielas jaudas kombains ar 9 metru platuma hederu,” viņa saka. D.Medvedeva arī uzsver, ka gan šis, gan citi Šķieneros demonstrētie “Rostselmach” graudu kombaini ir aprīkoti ar Eiropas Savienības prasībām atbilstošiem dzinējiem un citiem tehniskajiem parametriem. “Rostselmach” kombaini Latvijā esot iecienīti, SIA “Kombainserviss” aptuveni 10 gadu laikā ir pārdevusi 83 šīs Krievijas rūpnīcas ražotās tehnikas vienības.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

padla

Zinot krievu tehnikas,,izcilās,, īpašības,novēlēsim veiksmi Saldus zemniekam!

pirms 4 gadiem, 2016.07.10 12:52

he

Vismaz kāds mehāniķis laukos būs vajadzīgs. Redz kā iet ar kvalitatīvo rietumu tehniku - lauki no cilvēkiem tukši, skolas tukšas. Nav cilvēku, nav naudas, nav sabiedriskās dzīves. Tik sabijies no trokšņa briesmīgā pār pagalmu rets penzīts pārļinkā:)

pirms 3 gadiem, 2016.07.17 11:18

Vietējās ziņas