Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šķieneros situācija vēl nav atrisināta

Vēl nav panākts siltumražotājam pieņemams risinājums, lai jaunā apkures sezona Stradu pagasta Šķieneros varētu noritēt bez aizķeršanās.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis "Dzirksteli" informē, ka Šķieneru daudzdzīvokļu māju pārvaldniece SIA "Vidzemes būvnieks serviss" izsūtījis sadarbības līguma projektu siltuma ražotājam ciematā - SIA "Gulbenes energo".  

"Saprotu, ka SIA "Gulbenes energo" šo līguma projektu ir saņēmusi. Tagad analizē. Redzēs, vai šāda līguma versija būs pieņemama. Ja nē, tad droši vien piedāvās savu versiju," saka J.Duļbinskis.

 

Jau rakstījām, ka Gulbenes novada dome vairs nebūs starpniece iedzīvotāju norēķinos ar siltumu piegādātāju Šķieneros ar SIA "Gulbenes energo", kas ir vienīgā iespējamā siltuma ražotāja ciematā, jo firmai pieder Šķieneru siltumapgādes sistēma. SIA "Vidzemes būvnieks - serviss" pārstāve Lolita Strode "Dzirkstelei" apliecināja, ka viņas firma ir gatava uzņemties starpniecību norēķinos par siltumu Šķieneru ciematā.

 

"Ja ir starpnieks, tad ir arī tā saucamā starpnieka atlīdzība. Ja tā, tad cīņa ar parādniekiem kļūst par SIA "Vidzemes būvnieks - serviss" problēmu, bet ar siltuma piegādātāju par saņemto siltumu būs jānorēķinās saskaņā ar līgumu," sacīja viņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas