Šķieneru centrā pašvaldība nomā zemi no privātpersonas 2

Kādai privātpersonai Stradu pagasta Šķieneru centrā pieder 4,7 hektāri mantotās zemes, uz kuras atrodas desmit ēkas, tajā skaitā vairākas daudzdzīvokļu mājas, garāžas, zaļā zona, patvaļīgi celtas kūtis. Zemes īpašnieks vēlas, lai novada dome no Stradu pagasta padomes pārņemtu līgumsaistības, proti, pašvaldība no pirvātpersonas nomā zemi un par to gadā maksā aptuveni 4000 latu.

Gulbenes novada domes tautsaimniecības komitejā otrdien deputāti diskutēja par to, cik pamatota ir tik liela zemes daudzuma nomāšana no privātpersonas. Vienojās par to, ka uz pašvaldības rēķina tiks sagatavots jauns zemes robežu plāns līdz 1.janvārim. Par to vēl jāpieņem lēmums nākamajā novada domes sēdē.  

Izskanēja arī piedāvājums, ka zemes īpašnieks šobrīd būtu ar mieru pašvaldībai savu zemi pārdot par aptuveni 47 000 latiem. Deputāts Guntis Blūms pauda: "Mums vienkāršāk būtu zemi nopirkt."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

...

Varbūt vajadzētu apsvērt iespēju piešķirt zemes īpašniekam citā vietā tādu pat zemes platību, tikai bez apgrūtinājuma... Pagastam taču ir zeme, ko var piedāvāt...

pirms 11 gadiem, 2009.11.23 17:28

Vietējās ziņas