Skolām dāvina spēli 1

Gulbenes "Rotary" klubs ik gadu svētku laikā cenšas kādu iepriecināt. Šogad "rotarieši" sarūpēja dāvanu visām novada vispārizglītojošajām skolām. Tās saņēma interesantu spēli, ko skolēni varēs spēlēt no mācībām brīvajā laikā.

Gulbenes "Rotary" kluba prezidents Jānis Bokta stāsta, ka kluba biedrs Aivars Mednis, kurš ir Gulbenes vidusskolas direktors, izteica domu par to, ka skolām varētu uzdāvināt kādu spēli, lai skolēniem būtu ar ko nodarboties brīvajos brīžos. "Kopīgi izlēmām, ka tā varētu būt spēle, kas ir veidota, par pamatu ņemot spēli "Cirks", taču tā vairāk iepazīstinātu arī ar "Rotary" un "Rotaract" klubu un Gulbenes novada vietām un notikumiem," stāsta kluba prezidents.  

J.Bokta atklāj, ka Gulbenes "Rotary" klubam ir padomā arī divu lielāku projektu realizācija. "Startēsim biedrības "Sateka" projektu konkursā par bērnu rotaļlaukuma izveidi Jaunatnes parkā. Ceram, ka izdosies šo projektu realizēt. Savukārt otrs projekts paredz aprīkot internātu, kas atrodas pie Gulbenes 2.vidusskolas," stāsta J.Bokta.

 

Šo projektu Gulbenes "rotarieši" plāno realizēt sadarbībā ar vācu un zviedru "rotariešiem". "Kad viņi viesojās pie mums un mēs kopīgi apspriedām visdažādākās problēmas, viņus ieinteresēja, ka internāta ēka pie 2.vidusskolas stāv tukša. Pirms Ziemassvētkiem saņēmām no šiem klubiem ziņu, ka viņi ir gatavi sadarboties kopīga projekta realizācijā par šā internāta mēbeļu un aprīkojuma piegādāšanu. Janvāra sākumā plānojam tikties un to risināt. Mēs priecājamies, ka viņi ir gatavi palīdzēt," piebilst kluba prezidents.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skola

Žēl ka Aivars Mednis ir aizmirsis savu pirmo darbavietu - Jaungulbenes arodvidusskolu. Novadā ir tikai divas arodskolas, bet kaut kā regulāri tās pie skolām neskaita.....

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 12:50

Vietējās ziņas