Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolās – dabas izglītības diena

Stāķu pamatskolā un Gulbīša vidusskolā 11.aprīlī notiks izzinošās nodarbības skolēniem Latvijas Dabas muzeja speciālistu vadībā.

Dabas muzeja pārstāve Anita Laime stāsta, ka muzeja atbalsta biedrība projektā "Dabas izglītības sekmēšana - efektīvs līdzeklis sabiedrības dabas apziņas veidošanai" veido izzinošo nodarbību aprīkojumu. Tajā ietilpst jaunradīts interaktīvs izziņas materiāls par tēmām - putni, kukaiņi, sēnes, ķērpji, augi.

 

Pieredzējuši pedagogi parūpējušies, lai nodarbībās saprast dabu būtu interesanti. Par putniem bērni mācās, klausoties meža pūces Menardas medību stāstu, par kukaiņiem - iepazīstot meža skudras Rudes dzīvi, par augsni - runājoties ar kurmīti Kvēpu.


Projekta mērķis ir stiprināt dabas izglītības norises Latvijā, Igaunijā, Krievijā, veidojot jaunus un attīstot esošos dabas izglītības centrus, izstrādājot mācību materiālus un apmācot speciālistus, kas realizē dabas izglītību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas