Skolas ielas Gulbenē kvartāla pārbūvei meklē projektētāju 1

7.septembrī noslēdzās pašvaldības izsludinātā pieteikšanās uz būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību pārbūves darbu veikšanai Gulbenē, Skolas ielas kvartāla iekšienē, ar nosacītu adresi – Skolas ielā 5.

Runa ir par pašvaldībai piederošu zemi. Tas izriet no publiski pieejamās informācijas, kuru savā mājaslapā ievietojis Iepirkumu uzraudzības birojs. Iecerēti darbi līdzīgi tiem, kas jau ir veikti Nākotnes ielas kvartālā Gulbenē. Šīs ieceres īstenošanai pašvaldībai nav iespēju izmantot Eiropas Savienības fondu naudu.

Dokumenti, kurus pašvaldība ir nodevusi Iepirkumu uzraudzības biroja rokās, liecina - runa ir par zemesgabalu 20 411 kvadrātmetru platībā, tajā skaitā - iekškvartāla brauktuves garums ir 950 metri un brauktuves platība ir 8662 kvadrātmetri. Noteikts, ka izraudzītajam projektētājam būs arī jāorganizē divas sanāksmes ar Skolas ielas 5.nama iedzīvotājiem, prezentējot būvprojektu un uzklausot iedzīvotāju vēlmes.

Projekta mērķis ir nolietoto brauktuvju un celiņu segumu atjaunošana, mūsdienīgas un drošas vides nodrošināšana apkārtējiem iedzīvotājiem, infrastruktūras pielāgošana mūsdienu vajadzībām.

Iepirkuma dokumentos ir ieskicēta arī perspektīvā veicamo būvdarbu plānveidība. Paredzēts būvdarbus sadalīt divas kārtās: pirmajā kārtā notiks Skolas ielas pārbūve posmā gar ēkām 5/1, 5/9, 5/8 un izejā uz Lazdu ielu un Blaumaņa ielu divās vietās; otrajā kārtā Skolas iela tiks pārbūvēta posmā gar ēkām 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7 un izejā uz Skolas ielu.

Jāatgādina, ka Gulbenes novada domes 30.jūlija sēdē vietējie deputāti ir nobalsojuši, lai arī Skolas ielas kvartālā piebraucamajiem ceļiem būtu ielas statuss. Šobrīd šai pašvaldības zemei 1,9 hektāru platībā (iekļaujot dīķi) ir viena adrese – Skolas iela 5. Piešķirot piebraucamajiem kvartāla ceļiem (890 metriem) ielas statusu, rasta iespēja izstrādāt sakārtošanas projektu, meklēt finansējumu un veikt darbus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nu

Vajadzēja taupīgāk dzīvot un netērēt līdzekļus, nevis dalīt pa labi un kreisi, kad tik aiziet uz urrā. Vajag vai nē tik dodam......... Un galā rezultātā čiks vien ir, pliki un nabagi. Gaidīsat piecus gadus moš sanāks

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.07 22:19

Vietējās ziņas