Skolēni atkal ēdīs augļus

Lauku atbalsta dienests aicina mācību iestādes līdz 15.septembrim pieteikties atbalsta programmā "Skolas auglis". Šajā mācību gadā augļus un dārzeņus saņems skolēni no 1 .līdz 9.klasei trīs reizes nedēļā.

Skolas var pieteikties, sūtot informāciju uz e- pasta adresi "lad@lad.gov.lv", norādot skolas nosaukumu, adresi, 1.klašu un 2. līdz 9.klašu skolēnu skaitu, kā arī kontaktinformāciju. Atbalsta programmas darbības laiku un likmi šim mācību gadam noteiks Zemkopības ministrija.

 

No pirmdienas, 5.septembra, līdz 13.septembrim Lauku atbalsta dienesta speciālisti organizēs informatīvus seminārus par atbalsta programmas aktivitātēm un darbību šajā gadā. Iepriekšējā mācību gadā programmā piedalījās 537 mācību iestādes, starp kurām bija arī vairākas Gulbenes novada skolas.

 

 Ar augļiem un dārzeņiem Latvijā tika nodrošināti vairāk nekā 73 tūkstoši izglītības iestāžu 1. līdz 6.klašu audzēkņi. Plašāka informācija par šo atbalsta programmu, kā arī semināru norises vietu un laiku ir rodama arī Lauku atbalsta dienesta mājas lapā "www.lad.gov.lv"

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas