Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni mācīsies peldēt Balvu baseinā 35

Šodien Gulbenes novada domes sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu par skolēnu peldēšanas apmācību Balvu baseinā.

Ir paredzēts, ka peldēšanas apmācības ir domātas 1. līdz 4. klašu skolēniem, Sveķu speciālās internātpamatskolas un Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem. Kopējās izmaksas (transports, baseins) gadā ir 15 000 latu. Skolēns mācību gada laikā uz baseinu tiks vests astoņas reizes gadā, vienu reizi mēnesī.

Pievieno komentāru

Komentāri 35

Par "līgas" komentāru. Jau sākumā skaidrs, ka slikti jebkurā gadījumā, gan tad, ja būtu jāmaksā vecākiem, gan tad ja izdevumus sedz dome, slikti tad, ja nemāca peldēt, vēl sliktāk , ja māca, slikta medicīna, slikti ja nav vispār. Kolosāli slikti noskaņoti esam. Patīk būt mocekļiem: mums nekā nav. Ja notiek, vēl sliktāk, jo nevar būt, ka kas notiek. Atzīt , ka ir kas labs neļauj baltā skaudība.

pirms 8 gadiem, 2011.09.01 10:47

Līga

Gulbenē taču bija savs peldbaseins. Kāpēc tad nevienam neienāca prātā,ka varētu bērnus mācīt peldēt. Cik tas tagad izmaksās vedot uz Balviem. Nezvai vecākiem būs tādi līdzekļi ,lai atmaksātu ceļu uz Balviem un par peldēšanos,vai varbūt tas būs atkal par velti. Veselībai mums naudas protams nav ,bet tādām luksus lietām noteikti atradīsies.Visos laikos mācīties peldēt ir bijis vecāku ziņā. Parasti jau slīkst ne jau tie kas nemāk peldēt ,bet pārgalvīgie peldētāji......

pirms 8 gadiem, 2011.08.30 09:37

tik un tā tā nešķiet tīra lieta.. gan jau kāds ko atmazgā....

pirms 8 gadiem, 2011.08.29 21:16

to es

Tu maz zini, kādu krītu ņēma balvenieši un cik paaudzēm tas būs jāatmaksā? Ar Eiropas naudu tur nav nekāda sakara.

pirms 8 gadiem, 2011.08.29 18:41

es

Un kurš tad vainīgs ,ja Balvu pašvaldības darbinieki ir profesionāli spēcīgāki un māk piesaistīt vairāk eiropas finansējuma projektiem.gala rezultātā Balvi izvridojušies par ekonomiski spēcīgāku pilsētu.

pirms 8 gadiem, 2011.08.28 20:59

anita

Paldies par rdīto iespēju bērniem mācīties peldēt. Zinu, ka daudzi brauc uz baseiniem gn uz Balviem, gan arī uz Madonu.Tas ir ļoti vērtīgi. Nav jau vienmēr tikai sliktais jāmeklē.

pirms 8 gadiem, 2011.08.28 18:18

mazdrusciņ parēķinot, pēc Siltāju aizslēgšanas: ap 6 tūstoši , lai aizvestu skolēnus uz Daukstu skolu -gadā, uz Gulbīti vedot arī summiņa nav maza. un vēl zinot, ka skolēni aiziet mācīties uz citu novadu-atkal maksājam...skola jākurina, jāuzrauga, jāapļauj... Un , kur tad ir ekonomija?

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 22:20

jap.

Lauku skoliņas nolikvidēja-neizdevīgas,bet tajā pašā laikā atrodas līdzekļi bērnu peldināšana.Pašiem kauns nepaliek? Cik tagad dome tērēs lai skolēnus nogādātu izvēlētajās skolās???

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 15:09

Good

Ka tik viņiem iztērēt nelietderīgi naudiņu. Labāk būtu uzcēluši modernu peldbaseinu vai atjaunojuši veco peldbaseinu. Mēs taču dzīvojam savā pilsētā nevis citā. Tā taču ir, vai ne?

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 13:47

čiekurs

Rodas iespaids, ka dzīvojam ļoti bagātā valstī, kur, lai kaut kā iztērētu lielos naudas resursus, ir jāizdomā kāda skaista vīzija, kurai tad to naudu tērēt. Ļoti nepārdomāts lēmums, kas nav absolūti salīdzināts ar citām izglītības iestāžu vajadzībām, bet "pievilkts aiz matiem". Peldēt mācīties daudz jaukāk un patīkamāk ir vasarā kādā no mūsu skaistajām upēm vai ezeriem nevis plunčāties hlorsmirdīgajā baseina ūdenī. Tas visdrīzāk daļai mazļaužu izraisīs alerģiju pret peldēšanu kā tādu.

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 08:27

patriots

labāk pa to naudu sakārtojiet ģimnāzijas priekšu un uz vidusskolu gājēju celiņu tur jau droši nebūs naudas kā jau parasti:( kā nav kauns jūs tiešām taijā domē neko neredzat un nesaprota, kur vajag kur nevajag to naudu pareizi izlietot .

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 07:48

Jānis Auz

labāk būtu sākuši pabeikt piebūvi pie ģimnāzijas pabeikt tur naudas nav ,bet baseinam ir vispār kādas skolas priekšas iskatās visur citur redzu sabruģētas te kā karalauks

pirms 8 gadiem, 2011.08.27 07:35

c

Peldēt iemācīties var arī Gulbenes vannā-kā te kāds minēja.Krīzes laikā ir jāskatās kā ir lētāk-galu galā pašvaldības nauda ir mūsu nauda.Kas tad notiek ar Gulbenes baseinu???

pirms 8 gadiem, 2011.08.26 23:13

333

Man butu galvenais, lai mans berns iemacas peldet, bet kur te vai citur nav svarigi. Te rakstosiem pikstinatajiem vai nu nav bernu, vai jau mak peldet.

pirms 8 gadiem, 2011.08.26 21:47

Pēteris

Ideja ir laba.Jēga arī no tā būs liela,ir līdzīgi projekti citās pilsētās un tie strādā.Gulbenē baseins?Kur viņš bija?Pirtī-tā bija liela vanna un nekas vairāk.Izdevīgāk īrēt apmācītus pedagogus,vadāt bērnus uz Balviem.Izmaksas baseinam vienai mazpilsētai nepavilkt,kur nu vēl uzcelt.Projekts ir ļoti labs.Žēl,ka maniem bērniem nebija tādu iespēju agrāk.p.s.Bērnībā,lai tiktu līdz baseinam braucu ar trijiem satiksmes līdzekļiem.Par naudu protams.

pirms 8 gadiem, 2011.08.26 15:55

nja

Grūti pateikt, kā būtu labāk - celt jaunu baseinu vai pielabot to, kas jau ir. tas būtu jāizrēķina finansistiem un jāpamato ar skaitļiem Protams, tagad noteikti vajadzīgs remonts, bet, kad tikko aizvērās, noteikti bija izdevīgāk to pārpirkt. Agrāk daudzi brauca no Alūksnes un Balviem uz Gulbenes baseinu. Un interesanti, kā Balvu dome spēja uzcelt šādu modernu būvi? Mēs neprotam novērtēt to, kas mums ir pašiem. sagraut jau ir visvienkāršāk. Arī baseinu pie ģimnāzijas kādreiz taisījās celt, pat bedre bija izraksta, bet atkal kāds kāju pielika priekšā. Un tā viss pamazām iet postā. bet mēs te atkal jaunus pekstiņus gudrojam. bet cik naudas ir vienkārši nomests zemē...

pirms 8 gadiem, 2011.08.26 11:49

re kā!

Balvu pilsētas atklātais peldbaseins pieder pašvaldībai un izbūvēts galvenokārt par valsts līdzekļiem — 1 936 605,79 latiem. Peldbaseina finansēšanai piesaistīti līdzekļi no dažādiem finansēšanas avotiem. Apmeklētājus sagaida lielais baseins (25x10 metri), hidromasāža bērniem, SPA hidromasāža pieaugušajiem, kaskāde, sauna, trenažieru zāle.

pirms 8 gadiem, 2011.08.26 11:43

Vietējās ziņas