Skolēnus aicina piedalīties seminārā par uzņēmējdarbību

Lai sekmētu jauniešu izaugsmi un interesi attīstīt savas biznesa idejas pēc izglītības iegūšanas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) oktobrī Vidzemes reģiona 10.-12.klašu skolēniem rīkos seminārus par uzņēmējdarbību, radošiem biznesa risinājumiem un atbalsta iespējām. Gulbenes novada Valsts ģimnāzijā tas notiks 24.oktobrī pulksten 10.00. Par to informē projekta koordinatore Līva Asere.

Viņa stāsta, ka skolēni varēs iepazīties ar Latvijas un ārzemju uzņēmumu veiksmes stāstiem, radoša biznesa attīstības metodēm, komandas veidošanas pamatiem, līdzekļu piesaistīšanas iespējām un produkta virzīšanu tirgū, kā arī praktiski varēs izstrādāt savu pirmo biznesa plānu.

"Aicinām vidējās izglītības iestāžu skolēnus un skolotājus pieteikt dalību kādā no semināriem, rakstot uz e-pasta adresi seminari@rtusp.lv, norādot skolu, kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pastu), kopējo dalībnieku skaitu, katra dalībnieka vārdu un uzvārdu," aicina koordinatore. 

Semināru vadīs biznesa konsultants Claudio Andreas Rivera, kas kā neatkarīgs konsultants darbojas vairākos projektos ar cilvēku resursiem, informācijas tehnoloģiju biznesu, pētījumiem un apmācību saistītiem projektiem. No 2006. gada līdz šodienai viņš veic Spānijas Bezvadu Telekomunikācijas kompānijas konsultēšanu par starptautisku darbības izvēršanu Austrumeiropā un Kanādā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas